اخبار ارز دیجیتال

آنچه که توسعه دهندگان اتریوم (ETH) در مورد آن اعلامیه بزرگی می کنند

توسعه دهندگان اتریوم اعلامیه بزرگ بعدی را در مورد ارتقاء Dencun اعلام کرده اند. تیم بیکوتوسعه دهنده هسته اتریوم این را در X پست کرده است.

به گفته Beiko، حباب‌های شبکه آزمایشی بیشتری در راه است زیرا Dencun شبکه آزمایشی Sepolia را در ۳۰ ژانویه و شبکه آزمایشی Holesky را در ۷ فوریه فعال خواهد کرد. Dencun از اپراتورهای گره در هر دو شبکه می خواهد که به روز شوند. Beiko همچنین اضافه می‌کند که با فرض اینکه هر دو به خوبی پیش بروند، Ethereum Dencun از این پس در شبکه اصلی اتریوم برنامه‌ریزی خواهد شد.

Goerli blobs اخیراً با Dencun در شبکه آزمایشی Goerli در ساعت ۶:۳۲ UTC در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۴ راه اندازی شد. شبکه های آزمایشی Sepolia و Holesky بعداً در دو هفته آینده ارتقا خواهند یافت. Dencun در Sepolia در ۳۰ ژانویه در ساعت ۲۲:۵۱ UTC در دوره ۱۳۲۶۰۸ و در Holesky در ۷ فوریه ساعت ۱۱:۳۵ UTC در دوره ۲۹۶۹۶ فعال می شود.

به‌روزرسانی بسیار مورد انتظار Dencun پیروی از ارتقاء Shapella در سال گذشته است و شامل تغییراتی در لایه‌های اجماع و اجرای اتریوم است.

ارتقا شامل چندین تغییر است. مهمترین آنها اجرای حباب های داده موقت با EIP-4844 است که معمولاً به عنوان “protodanksharding” شناخته می شود، که به کاهش هزینه تراکنش های L2 کمک می کند.

حرکت اتریوم ظرف چند هفته بهبود می یابد

مایکل ون دی پوپیک تحلیلگر ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کند که شتاب برای ETH ممکن است در هفته‌های آینده پدیدار شود. او سه استدلال ارائه می دهد: سقوط بیت کوین به پایین می تواند کاتالیزوری برای آلت کوین ها برای ادامه روند صعودی خود باشد. دلیل دوم هیجان اطراف ETF Ethereum Spot است. سوم، اتریوم قصد دارد به‌روزرسانی‌های جدیدی را اجرا کند که انتظار می‌رود کارمزد تراکنش‌ها را تا ۹۰ درصد کاهش دهد.

طبق گزارش گلس‌نود، مبادلات دائمی بیت‌کوین ۵۵ درصد از سود باز را در ژانویه ۲۰۲۲ به خود اختصاص دادند که بعداً به ۶۶.۲ درصد افزایش یافت. با این حال، تسلط بهره باز ETH از ۴۵٪ به ۳۳.۸٪ بین سال های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ کاهش یافته است.

با این حال، پس از تایید ETF، ETH سهم بازار را به دست آورد و تسلط خود را با این معیار به بیش از ۴۰٪ افزایش داد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا