اخبار ارز دیجیتال

اتریوم (ETH) از نقطه عطف مهم در Staking عبور می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، از یک نقطه عطف جدید پیشی گرفته است.

به گفته شرکت تحلیل زنجیره ای به بلوکنرخ مشارکت سهام اتریوم به بیش از ۲۵ درصد افزایش یافت.

نرخ مشارکت در سهام اتریوم یک شاخص قابل اعتماد است که نشان می دهد چند کاربر در ازای دریافت پاداش در ایمن سازی شبکه اتریوم شرکت می کنند. افزایش این نرخ نشان دهنده افزایش علاقه به بلاک چین اتریوم و افزایش ایمان به مکانیسم اجماع اثبات سهام آن است.

کل مبلغ ETH شرط بندی شده، که به کل مبلغ ETH در حال حاضر توسط شرکت کنندگان اشاره دارد، تا ۱۱ فوریه ۳۸.۶۹ میلیون ETH بود.

این مقدار کل اتریوم تخصیص یافته به قرارداد سهامداری اتریوم را در طول زمان نشان می دهد.

افزایش تعداد سهام ETH ممکن است نشان دهنده انعطاف پذیری مکانیسم اجماع در برابر حملات اقتصادی خارجی باشد. مهاجمان بالقوه باید درصد قابل توجهی از کل مبلغ سهام را در اختیار داشته باشند و سهام داشته باشند. بنابراین، هر چه میزان سهام بیشتر باشد، بلاک چین اتریوم ایمن تر است.

اتریوم در آستانه به‌روزرسانی‌های بزرگ است

اتریوم در آستانه ارتقای فناوری های متعددی است که مهم ترین آنها ارتقای آتی Dencun است.

این ارتقا که برای ۱۳ مارس برنامه ریزی شده است، با هدف بهبود کارایی شبکه و پشتیبانی لایه ۲ با ارائه ارتقاء مقیاس قابل توجهی مانند proto-danksharding است.

توکن بومی اتریوم، ETH، هفته گذشته افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و بیش از ۱۰ درصد افزایش یافت. هفته گذشته شبکه آزمایشی Holesky با موفقیت به Deneb ارتقا یافت، که یک نقطه عطف مهم برای بلاک چین ETH است.

در زمان نگارش این مقاله، ETH با ۰.۵۸ درصد افزایش به ۲۵۲۷ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسید. به گفته تحلیلگر کریپتو مایکل ون دی پوپاین دوره نشان‌دهنده «یک بازی انتظار تا زمانی که اتریوم شروع به افزایش سرعت کند» است. او اضافه کرد که اتریوم «سطح ۲۱۵۰ دلاری را برای پشتیبانی تغییر داده است و در حال حاضر در انتظار شکست تا ۳۵۰۰ دلار است».


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا