🚨 اخبار ارز دیجیتال

اتریوم (ETH) فاصله چندانی با ۴۰۰۰ دلار ندارد: چه زمانی باید منتظر آن باشیم؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم به رشد چشمگیر خود ادامه می دهد و کاملا منطقی است که ماندگاری رالی پرشور فعلی را زیر سوال ببریم. جو مملو از خوش بینی است زیرا ارز دیجیتال اخیراً به راحتی از سطوح مقاومت فراتر رفته است. اما جزر و مد می تواند به سرعت تغییر کند، و یک معکوس ممکن است در گوشه و کنار در کمین باشد.

اقدام اخیر قیمت اتریوم تصویری از حرکت صعودی قوی را ترسیم می کند. قیمت در حال افزایش شدید بوده و سد روانی ۳۰۰۰ دلاری را شکسته و هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان نمی‌دهد. میانگین های متحرک به خوبی زیر قیمت فعلی قرار دارند که نشان دهنده یک روند صعودی قوی است. با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال ورود به محدوده خرید بیش از حد است که از لحاظ تاریخی نشان می‌دهد که ممکن است عقب‌نشینی قیمت قریب‌الوقوع باشد.

https://www.tradingview.com/
نمودار ETH/USD از TradingView

پشتیبانی فوری برای اتریوم ۳۲۰۰ دلار است که با میانگین متحرک ۵۰ روزه مطابقت دارد و به عنوان یک پشتیبانی پویا عمل می کند. حمایت مهم بعدی ۲۹۰۰ دلار است، سطحی که قبلاً به عنوان مقاومت عمل می کرد و اکنون می تواند به عنوان یک بافر برای هرگونه عقب نشینی احتمالی عمل کند.

با وجود روند صعودی قوی، شور و شوق موجود در بازار را نمی توان نادیده گرفت. این احساس اغلب می تواند قبل از یک اصلاح شدید باشد. رونق بازار، اگر توسط شاخص های اساسی کنترل نشود، می تواند منجر به ازدحام بیش از حد موقعیت های خرید شود. اگر یک محرک فروش وجود داشته باشد، یک سری انحلال طولانی مدت می تواند این معکوس را تشدید کند و باعث کاهش قیمت ها در اثر دومینو شود.

در سناریوی صعودی می‌توان دید که اتریوم حرکت خود را حفظ کند، شاید قبل از اینکه یک حرکت بالاتر را انجام دهد، بالای ۳۴۰۰ دلار تثبیت شود. با این حال، روند نزولی که نمی توان نادیده گرفت نشان می دهد که سرمایه گذاران باید برای عقب نشینی احتمالی آماده باشند. وضعیت سرخوشی کنونی بازار، اگرچه مست کننده است، اما می تواند سرمایه گذاران را غافلگیر کند و منجر به پایان ناگهانی روند صعودی شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا