🚨 اخبار ارز دیجیتال

جیم کرامر پیش بینی کرد که ETF های اتریوم شکوفا خواهند شد

فهرست

  • ETF های اتریوم را که توسط کوین بیس پشتیبانی می شوند را مشاهده کنید
  • آیا ETF اتریوم امسال تایید می شود؟

جیم کرامر، تحلیلگر معروف بازار و مجری تلویزیونی بیان خوش‌بینی در مورد آینده صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) آینده روشنی مشابه موفقیتی که در ETF‌های بیت‌کوین مشاهده شد، پیش‌بینی می‌کند.

این پیش بینی پس از گذشتن قیمت اتریوم از ۳۴۰۰ دلار صورت گرفت.

ETF های اتریوم را که توسط کوین بیس پشتیبانی می شوند را مشاهده کنید

کوین بیس، یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو، با درخواست رسمی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) که فهرست بندی و تجارت Grayscale Ethereum Trust در NYSE Arca را تایید کند، اقدامات مهمی انجام داده است.

این تقاضا مطابق با فشار صنعت گسترده تر برای ایجاد ETF های اتریوم از موسسات مالی بزرگ مانند Fidelity و BlackRock است.

تایید احتمالی ETF های اتریوم باعث گمانه زنی های قابل توجهی در مورد ارزش بازار ارز دیجیتال شده است. Standard Chartered، یک موسسه مالی معروف، افزایش قابل توجهی در قیمت اتریوم را پیش‌بینی می‌کند که بسته به تایید SEC در ماه مه، احتمالاً به ۴۰۰۰ دلار می‌رسد.

این پیش‌بینی بر اساس افزایش مورد انتظار در دسترسی و سرمایه‌گذاری در اتریوم در صورت تایید ETF است، که لحظه‌ای کلیدی برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است.

آیا ETF اتریوم امسال تایید می شود؟

احساسات پیرامون تایید ETF های اتریوم به طور فزاینده ای مثبت است، و رهبران صنعت مانند Sonneshein از Grayscale ابراز اطمینان کردند که اجتناب ناپذیر است که چنین محصولات مالی در سال ۲۰۲۴ چراغ سبز شوند.

جیمز سیفارت، کارشناس ETF نیز انتظار دارد که امسال یک محصول ETF تایید شود.

این اتفاق نظر در میان تحلیلگران بازار و رهبران مالی نشان دهنده اعتقاد رو به رشد به بلوغ و پذیرش ارزهای دیجیتال در وسایل سرمایه گذاری اصلی است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا