🚨 اخبار ارز دیجیتال

ETF اتریوم در سال ۲۰۲۴؟ بهترین وکیل رمزارز بدبین

کارشناس حقوقی کهنه کار می گوید، ناظر SEC ایالات متحده، پس از تایید ETF های بیت کوین در ایالات متحده، “واکنش های سیاسی” زیادی دریافت کرده است. به این ترتیب، مورد انتظارترین رویداد برای سرمایه گذاران اتریوم (ETH) ممکن است ماه ها باقی بماند.

«اولویت‌های سیاسی» ممکن است از روشن شدن ETH ETF در سال ۲۰۲۴ جلوگیری کند

جیک چروینسکی از Variant می گوید که SEC ایالات متحده بعید است که وجوه قابل معامله در مبادلات مبتنی بر اتر نقطه ای (ETH) را در سال ۲۰۲۴ تایید کند. این نتیجه غم انگیز به دلایل سیاسی است که بر رهبری SEC فشار می آورد.

چروینسکی اضافه کرد که اگرچه دادگاه ایالات متحده اساساً SEC را مجبور کرد که اجازه دهد ETF های بیت کوین در ژانویه ۲۰۲۳ راه اندازی شوند، تنظیم کننده یک “واکنش سیاسی شدید” دریافت کرد.

در این مورد، تایید ETF های BTC ثمره همکاری بین SEC و شیوه های ETF، در درجه اول BlackRock است.

بنابراین، آنها هر کاری که می توانند برای جلوگیری از درگیری با SEC انجام می دهند و به احتمال زیاد تمام برنامه های ETH ETF را در صورت درخواست SEC از آنها خارج می کنند.

با توجه به این واقعیت که “ارواح حیوانی” اکنون کنترل کاملی بر بازارها دارند، زمینه برای ETF اتر خصمانه تر می شود.

رویکرد “وقتی، نه اگر” همچنان اعمال می شود

از زمان تایید ETF های بیت کوین، قیمت اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ، بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است. هفته گذشته به بالای ۳۵۰۰ دلار رسید.

با این حال، Chervinsky مطمئن است که ETH ETF دیر یا زود تایید خواهد شد:

“وقتی، اگر نه” به نظر من رویکرد بسیار معقولی است

همانطور که قبلا در U.Today بحث شد، جیمز سیفارت از بلومبرگ اعلام کرد که انتظار ندارد ETF اتر در مارس ۲۰۲۴ راه اندازی شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا