🚨 اخبار ارز دیجیتال

نرخ تایید ETF اتریوم توسط تحلیلگران زیر سوال رفته است

فهرست

  • موانع نظارتی
  • نظرات متفاوت در مورد میزان تایید

مهلت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای تصویب صندوق قابل معامله در بورس (ETF) هنوز مشخص نیست. ماه دورو تحلیلگران در مورد احتمال اینکه رگولاتور به چنین محصولی چراغ سبز نشان دهد اختلاف نظر دارند.

کارشناسان حقوقی جیک چروینسکی و اسکات جانسون در مورد احتمال یک نتیجه مثبت تردید دارند.

چروینسکی در سکوی رسانه های اجتماعی گفت

موانع نظارتی

اسکات جانسون هشدار داد سرمایه گذاران باید برای احتمال تایید نشدن ETF آماده باشند.

به گفته جانسون، SEC ممکن است برای برآوردن الزامات بخش ۶(b)(5) قانون بورس اوراق بهادار نیاز به همبستگی ثابت در کل دوره نمونه ۲.۵ ساله داشته باشد.

در حالی که این موضع به طور بالقوه برای طرفداران ETF ناامید کننده است، اما جانسون آن را غیرمنطقی یا دمدمی مزاج تلقی نمی کند.

او همچنین استدلال می‌کند که احتمال تایید در سال آینده بیشتر است، و این چالش را جذاب‌تر می‌کند و SEC را در یک نور سازنده به تصویر می‌کشد. و مهمتر از آن، چرا کسی با چنین ادعای قانع‌کننده‌ای مخالفت می‌کند، اگر با اطمینان می‌دانست که اعتراضش قبل از تصمیم‌گیری تایید می‌شود؟ او نوشت.

این دیدگاه بیشتر در X مورد بحث قرار گرفت، جایی که کاربران در مورد خودسری دوره ۲.۵ ساله و امکان تایید نهایی بحث کردند.

در اوایل این هفته، SEC تصمیم خود را در مورد تایید بیت کوین ETF تا ماه مارس به تعویق انداخت.

نظرات متفاوت در مورد میزان تایید

دیدگاه‌های متضادی در مورد نرخ‌های تایید ETF نقطه‌ای اتر پدید آمده است. گزارش اخیر JPMorgan به ETF بیش از ۵۰ درصد شانس تایید تا ماه مه را نمی دهد و به شکایت های جاری علیه صرافی های رمزنگاری که خدمات سهامداری برای بلاک چین های اثبات سهام از جمله اتریوم ارائه می دهند، اشاره می کند.

این عدم اطمینان قانونی فرآیند تصمیم گیری SEC را پیچیده می کند. از سوی دیگر، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، در ابتدا شانس تایید را برای سال جاری ۷۰ درصد تخمین زد، در حالی که همکارش جیمز سیفارت چشم انداز محتاطانه تری را بین ۶۰ تا ۶۵ درصد ارائه می دهد.

سیفارت اذعان می‌کند که استدلال‌های قوی هم موافق و هم علیه تأیید ETF وجود دارد که نشان‌دهنده موضع مطمئن‌تر در مقایسه با تأییدیه‌های قبلی بیت‌کوین ETF است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا