🚨 اخبار ارز دیجیتال

کاهش نرخ تایید ETF اتریوم در اینجا چرا

فهرست

  • کاهش خوش بینی
  • تأخیر در ویرایش

امکان تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صندوق قابل معامله در بورس Ethereum (ETF) به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. کاهش یافته.

احساسات بازار در پلتفرم هایی مانند Polymarket، که در آن نرخ تایید به ۲۴ درصد کاهش یافته است، این را ثابت می کند.

علیرغم خوش‌بینی جامعه کریپتو در ابتدای سال جاری، تحولات اخیر به افزایش شک و تردید در مورد تایید ETF‌های اتریوم توسط SEC اشاره دارد، به‌ویژه قبل از تاریخ تصمیم‌گیری مورد انتظار در ۲۳ می.

کاهش خوش بینی

النور ترت، خبرنگار فاکس بیزینس، ثبت شده است به نظر می رسد تغییر قابل توجهی در خلق و خوی در رابطه با موضع SEC در مورد ETF های اتریوم وجود دارد.

خودی ها نشان می دهند که SEC، تحت ریاست گری جنسلر، کمتر از همتایان بیت کوین خود در بحث درباره ETF های اتریوم شرکت داشته است، که نشان دهنده رضایت احتمالی از پیشرفت های صورت گرفته در تاییدیه های ETF بیت کوین است.

علاوه بر این، به نظر می رسد فشار سیاسی از جانب سناتور الیزابت وارن، که نارضایتی خود را از تصویب SEC از ETF های بیت کوین ابراز کرده است، نیز بر رویکرد تنظیم کننده به محصولات اتریوم تأثیر می گذارد.

تأخیر در ویرایش

SEC اخیرا تصمیم خود را در مورد چندین پیشنهاد ETF اتریوم از جمله پیشنهادات غول های مالی BlackRock و Fidelity به تعویق انداخت. این وضعیت راه را برای افزایش عدم اطمینان هموار کرد، اگرچه تحلیلگران بازار انتظار چنین نتیجه ای را داشتند.

این تاخیر نشان دهنده یک رویکرد محتاطانه است که منعکس کننده تردیدهای قبلی SEC در مورد ETF های بیت کوین است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ، انتظارات برای ETFهای اتر را کاهش داد و آنها را به حرکت افتتاحیه پس از یک تیتر تشبیه کرد. جیک چروینسکی، مدیر ارشد حقوقی Variant، پیشنهاد کرد که رویکرد محتاطانه SEC تحت تأثیر مقاومت سیاسی و نوسانات بازار است.

با وجود این، صنعت کریپتو امیدوار است و به دنبال نشانه‌های بالقوه تایید در اقدامات آتی و نظرات تنظیم‌کننده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا