🚨 اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهندگان اتریوم در مورد هشت پیشنهاد برای به روز رسانی شانگهای تصمیم گرفته اند

یکی از ویژگی های اصلی هارد فورک شانگهای باز کردن قفل Beacon Chain Stake Ether (ETH) است.

توسعه‌دهندگان بنیاد اتریوم هشت پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) را در نظر می‌گیرند، ارتقای بزرگ بعدی پس از ادغام و حرکت به سمت اجماع اثبات سهام، که توسط بنیاد اتریوم در ۲۴ نوامبر اعلام شد.

در طول تماس های کنفرانس هفتگی، توسعه دهندگان تصمیم گرفتند که کدام ویژگی ها باید در هارد فورک بعدی که در اواخر سال ۲۰۲۳ منتشر می شود، گنجانده شوند. طبق گفته تیم جاوا اسکریپت بنیاد اتریوم در توییتر:

Beacon Chain Stake Ether (ETH) قرار است باز شود، یکی از ویژگی های اصلی که برای هارد فورک شانگهای در نظر گرفته شده است، بنابراین می توانید دارایی های خود را با ارتقاء برداشت کنید. شما می توانید به این نشانه ها و سایر جوایز دسترسی داشته باشید. جدول‌های زمانی قبلی ۶ تا ۱۲ ماه پس از ادغام انتظار دسترسی به ETH قفل شده را داشتند.

از جمله پیشنهادات تایید شده EIP 4844 است که بر روی استفاده از فناوری proto-danksharding تمرکز دارد که انتظار می‌رود ظرفیت شبکه را افزایش دهد، کارمزد تراکنش‌ها را کاهش دهد و مقیاس‌پذیری را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. سایر EIP ها مانند EIP 3540، EIP 3670، EIP 4200، EIP 4570، EIP 5450 از ارتقای ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی می کنند.

نسخه آزمایشی شانگهای، با نام شاندونگ، در ۱۸ اکتبر منتشر شد و به توسعه دهندگان این امکان را داد تا روی پیاده سازی هایی مانند فرمت شیء ماشین مجازی اتریوم (EVM) کار کنند. مفید برای تایید کننده های زنجیره ای.

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، ادغام اولین گام در این فرآیند پنج قسمتی است که از آن زمان توسط بسیاری از توسعه دهندگان اتریوم، شرکت کنندگان اکوسیستم و مفسران توضیح داده شده است. تغییر اصلی در Merge کاهش قابل توجه در مصرف انرژی است. این باید مصرف انرژی اتریوم را تا ۹۹ درصد کاهش دهد.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا