اخبار ارز دیجیتال

توسعه‌دهنده اتریوم با ۱۰ سالگی شبکه ETH آرزوهای شگفت‌انگیز خود را آشکار می‌کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار و محبوب‌ترین پلتفرم بلاک چین برای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز، دهمین سالگرد خود را در ۳۰ جولای ۲۰۲۵ جشن می‌گیرد.

اتریوم در آگوست ۲۰۱۴ عرضه اولیه سکه (ICO) را برای راه اندازی توکن بومی خود، اتریوم، انجام داد. تقریباً ۵۰ میلیون ETH به قیمت تقریباً ۰.۳۱ دلار به ازای هر سکه فروخته شد که بیش از ۱۶ میلیون دلار جمع آوری کرد.

اگرچه توکن های اتریوم در سال ۲۰۱۴ برای خرید در دسترس بودند، بلاک چین اتریوم تا سال بعد در دسترس قرار نگرفت، به این معنی که مشتریان اتریوم باید قبل از جابجایی یا استفاده از اتریوم خود منتظر راه اندازی بلاک چین باشند.

در ۳۰ جولای ۲۰۱۵، “Frontier” شروع رسمی شبکه اتریوم را جشن گرفت و اتریوم “بلاک پیدایش” خود را ایجاد کرد.

همانطور که اتریوم به نقطه عطف ده ساله خود نزدیک می شود، یکی از توسعه دهندگان اصلی آن ابراز تمایل کرده است که اتریوم جایزه ای معادل جایزه نوبل دریافت کند تا کمک ها و دستاوردهای او را به رسمیت بشناسد و پاداش دهد.

تیم بیکوتوسعه‌دهنده هسته اتریوم آرزویی را در همین راستا به اشتراک گذاشت، با این باور که اتریوم به دلیل مشارکت قابل توجه خود در فضای کریپتو سزاوار شناسایی مشابه است.

بیکو خاطرنشان کرد که سال ها پیش شخصی به او گفت که امیدوارند جایزه نوبلی معادل اتریوم ببینند، اما این اتفاق هنوز رخ نداده است. او گفت که زنجیره اتریوم در حدود ۱۸ ماه دیگر ۱۰ ساله می شود که به نظر می رسد زمان ایده آلی برای این جاه طلبی باشد. علاوه بر این، یک پنجره ۱۸ ماهه آمادگی کافی را تضمین می کند.

همانطور که انتظار می رفت، توییت Beiko واکنش ها و پیشنهاداتی را از سوی جامعه ETH دریافت کرد. یک

Beiko همچنین در مورد تعداد افرادی که تیم برنده را تشکیل می‌دهند بحث کرد و حد بالایی را بین پنج تا ده نفر پیشنهاد کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا