اخبار ارز دیجیتال

داده های مشتقات اتریوم نشان می دهد که 1700 دلار ممکن است برای مدت طولانی در سطوح مقاومت باقی نمانند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

داده های مشتقات ETH نشان می دهد که معامله گران صعودی به سطح قیمت 1700 دلار عادت کرده اند و فرصتی برای صعود بیشتر ایجاد می کند.

قیمت اتر (ETH) از 13 فوریه تا 16 فوریه 18 درصد افزایش یافت، اما از آن زمان تا کنون در محدوده 1700 دلار معامله شده است. علیرغم بهبود اخیر قیمت، شاخص‌های مشتقات اتریوم خنثی تا صعودی باقی می‌مانند و سرمایه‌گذاران در مورد محیط نظارتی سخت‌تر و تأثیر بالقوه ارتقای اتریوم در شانگهای فکر می‌کنند.

پس از اینکه هیئت ثبات مالی بریتانیا (FSB) اخیراً اعلام کرد اکثر استیبل کوین ها استانداردهای بین المللی را ندارند، مقررات بزرگترین نگرانی سرمایه گذاران در حال حاضر است. این سازمان توسط G20 ایجاد شده و وابسته به بانک تسویه بین المللی (BIS) است. کلاس نات، رئیس FSB گفت که مقررات مناسب دارایی‌های رمزنگاری باید «بر اساس همان فعالیت‌ها، ریسک‌ها و اصول مقررات یکسان باشد».

با توجه به اخبار مثبت تر، چین بعد از اینکه دولت رویکرد ملایم تری نسبت به جاه طلبی های هاب ارزهای دیجیتال هنگ کنگ در پیش گرفت، بهبودهایی را تجربه کرد. بر اساس گزارش بلومبرگ در 20 فوریه، نمایندگان چین به طور مکرر در گردهمایی های ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ شرکت می کنند تا بتوانند عملکرد کسب و کارهای رمزنگاری محلی را درک کنند.

گزارش اخیر بایننس وضعیت سهام اتر را به تفصیل شرح داد و بررسی کرد که چرا ارتقاء شانگهای فشار فروش اتر را که برخی از معامله گران پیش بینی کرده بودند وارد نکرد. منطق آنها مبتنی بر مشتقات سهامداری مایع است که به کاربران امکان می دهد از اتر سهامدار سود ببرند و در عین حال توانایی فروش توکن های مشتق را حفظ کنند.

بیایید نگاهی به داده‌های مشتقات اتر بیندازیم تا بفهمیم آیا امتناع قیمت 1700 دلار بر احساسات سرمایه‌گذاران رمزارز تأثیر می‌گذارد یا خیر.

معاملات آتی اتریوم تقاضای بالاتری را برای خریدهای طولانی اهرمی نشان می دهد

برای پوشش هزینه ها و ریسک های مرتبط، یک بازار سالم باید بین 4 تا 8 درصد با حق بیمه سالانه معاملات آتی 2 ماهه معامله شود. با این حال، اگر قرارداد با تخفیف نسبت به بازار نقدی عادی معامله می‌شود، نشان‌دهنده عدم اطمینان معامله‌گران است و یک شاخص نزولی است.

حق بیمه سالانه برای آتی اتر 2 ماهه. منبع: Laevitas.ch

نمودار بالا نشان می دهد که معامله گران مشتقات از نزولی به خنثی پس از عبور حق بیمه اتر از آستانه 4 درصد رفتند. مهمتر از آن، ETH با وجود شکست در حفظ حمایت 1700 دلاری در 21 فوریه، انعطاف پذیری نشان داده است.

کاهش تقاضا برای شورت های اهرمی (نزولی) لزوماً منجر به انتظارات مثبت قیمتی نمی شود. معامله گران باید بازار گزینه های اتر را تجزیه و تحلیل کنند تا بفهمند چگونه نهنگ ها و سازندگان بازار شانس تغییرات قیمت در آینده را تعیین می کنند.

شاخص های ریسک گزینه ها از احساسات نزولی فاصله می گیرند

انحراف دلتا 25% نشانه آن است که بازارسازان و میزهای آربیتراژ برای محافظت از سمت بالا یا نزولی بیش از حد هزینه می کنند.

در بازار نزولی، شاخص انحراف از 10% فراتر می رود زیرا سرمایه گذاران گزینه شانس بیشتری برای کاهش قیمت تعیین می کنند. از سوی دیگر، در یک بازار صعودی، اندیکاتور انحراف به زیر 10- درصد تمایل دارد که به معنای تقاضای کمتر برای گزینه های فروش نزولی است.

اتر 30 روز Option 25% Delta Skew: منبع: Laevitas.ch

شیب دلتا در 14 فوریه در سطح نزولی 10 درصدی معاشقه می کند که نشان دهنده استرس معامله گران حرفه ای است. با این حال، با نزدیک شدن شاخص به صفر، اوضاع در طول هفته بهبود یافت.

در حال حاضر، گزینه‌ها و بازارهای آتی به معامله‌گران حرفه‌ای نشان می‌دهند که از احساسات خنثی به صعودی تغییر می‌کنند، که نشان می‌دهد اتریوم احتمالاً از مقاومت 1700 دلاری خارج می‌شود. در نتیجه، شانس به نفع گاوهای اتر است زیرا سرمایه‌گذاران با وجود فشارهای نظارتی و احساسات منفی مربوط به ارتقای آینده شانگهای آرام بودند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا