اخبار ارز دیجیتال

Ethereum Core Dev ارتقای شانگهای را به اوایل آوریل منتقل می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آخرین تمرین در شانگهای برای راه اندازی در 14 مارس برنامه ریزی شده است، اما نمایش واقعی چند هفته بعد برگزار می شود.

توسعه دهندگان اتریوم هارد فورک مورد انتظار شانگهای را حدود دو هفته به تعویق انداخته اند.

در ابتدا برای اواخر مارس برنامه ریزی شده بود، ارتقاء شانگهای می تواند در دو هفته اول آوریل اجرا شود. این تاخیر در کنفرانس توسعه دهندگان اتریوم در 2 مارس اعلام شد.

در طول جلسه، توسعه دهندگان اصلی به توافق رسیدند که هارد فورک حدود دو هفته پس از راه اندازی شبکه آزمایشی Goerli که برای 14 مارس برنامه ریزی شده بود رخ دهد. شبکه آزمایشی گورلی آخرین تمرین لباس قبل از هارد فورک شانگهای خواهد بود. مستقر در شبکه اصلی

تیم بیکو، توسعه‌دهنده هسته اتریوم و هماهنگ‌کننده پروژه می‌گوید: «برای شبکه اصلی، ما معمولاً می‌خواهیم آن را حداقل تا دو هفته پس از اعلام در دسترس مردم قرار دهیم.» تصور کنید این اتفاق افتاد، همه چیز به آرامی پیش رفت و ما در روز شانزدهم به توافق رسیدیم. حرکت رو به جلو در شبکه اصلی – فکر می کنم اولین آن چیزی شبیه به هفته اول آوریل است. ”

Beiko در یک موضوع توییتر در 2 مارس گفت که به صراحت با تاریخ شبکه اصلی موافقت نکرده است، اما “احتمالا” در کنفرانس توسعه دهندگان بعدی در 16 مارس تاریخ تعیین خواهد کرد.

ارتقاء Shanghai Capella (همچنین به عنوان Shapella شناخته می شود) به Goerli آخرین فرصت برای مشتریان اتریوم و ارائه دهندگان سهام خواهد بود تا اطمینان حاصل کنند که هارد فورک شانگهای هنگام راه اندازی در شبکه اصلی به راحتی انجام می شود.

به‌روزرسانی شبکه اصلی شانگهای که مدت‌ها منتظر آن بودیم، امکان خروج تدریجی اتریوم سهامدار از زنجیره بیکن را فراهم می‌کند.

برای حفظ ثبات و امنیت شبکه، برداشت‌های ETH پویا هستند و به تعداد اعتبارسنجی‌های موجود در آن زمان بستگی دارند. اعتبار سنجی ها در طول زمان تدریجی هستند زیرا باید یک فرآیند دو مرحله ای را طی کنند که شامل یک صف خروج و یک دوره خروج است.

در حال حاضر 17.1 میلیون ETH در زنجیره beacon سهام وجود دارد که کمی بیش از 14٪ از کل عرضه را نشان می دهد. در قیمت دارایی های جاری، ارزش آن تقریباً 28 میلیارد دلار است.

مربوط: Ethereum Testnet با موفقیت در تمرین ارتقاء شانگهای فورک کرد

علاوه بر این، شانگهای نیز برای ارائه دهندگان استیکینگ مایع صعودی در نظر گرفته می شود. در حال حاضر، ETH سهامدار روی زنجیره بیکن قفل شده است و از دسامبر 2020 که لایه اجماع اتریوم راه اندازی شد، قفل شده است.

پلتفرم‌های سهامداری مایع مانند Lido انعطاف‌پذیری بیشتر و فرصت‌های بازدهی بهتری را در ETH سهامدار ارائه می‌دهند، بنابراین ممکن است شاهد هجوم وثیقه‌ها در ماه‌های بعد از شانگهای باشیم.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا