اخبار ارز دیجیتال

صفحه یافت نشد | ۴۰۴ | Cointelegraph


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف محیط توسعه‌دهنده جدید، تسهیل توسعه DApp زنجیره‌ای متقابل حریم خصوصی برای اکوسیستم اتریوم و شبکه بلاک چین قرارداد هوشمند است.

با راه اندازی شرکت بلاک چین Oasis که یک بلاک چین محرمانه سازگار با EVM به نام Sapphire را راه اندازی کرد، برنامه های غیرمتمرکز می توانند از ویژگی های بهبود حریم خصوصی استفاده کنند.

با پشتیبانی از Sapphire و Oasis Privacy Layer (OPL)، برنامه‌های غیرمتمرکز موجود (DApps) موجود در شبکه ماشین مجازی اتریوم (EVM) می‌توانند ابتدا حریم خصوصی بلاک چین را بدون نیاز به انجام تعویض زنجیره‌ای متقابل توکن‌های مربوطه خود بگیرند. عملکرد اکنون در دسترس است. .

کوین تلگراف با Oasis تماس گرفت تا اجزای اصلی بلاک چین Sapphire و اینکه چگونه می تواند به توسعه Web3 زنجیره ای متقابل با تمرکز بر ویژگی های حریم خصوصی قراردادهای هوشمند کمک کند را آشکار کند.

جرنج کوس، مدیر بنیاد Oasis گفت که OPL به ویژه به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا DApps را در شبکه EVM بسازند تا ویژگی های مختلف Sapphire را بدون مهاجرت به بلاک چین Oasis یکپارچه کنند.

سازگاری کامل با EVM به این معنی است که توسعه‌دهندگان می‌توانند قراردادهای هوشمند خصوصی را در محیط‌هایی بسازند که قبلاً با آن‌ها آشنا هستند، مانند قراردادهای هوشمند Solidity که روی EVM اجرا می‌شوند، همچنین به عنوان اتریوم شناخته می‌شوند.

Kos اضافه کرد که این ویژگی همچنین توانایی استقرار و سازگار کردن DApps را در زنجیره های مختلف بهبود می بخشد. مثال دیگر داشتن یک قرارداد هوشمند هسته ای DAO در اتریوم (ETH) است، در حالی که آرای کاملا خصوصی در Sapphire پردازش می شود و نتیجه نهایی به قرارداد اصلی DAO باز می گردد.

“به این ترتیب، ویژگی های حریم خصوصی Sapphire در معرض زنجیره های دیگر قرار می گیرد.”

به گفته مدیر بنیاد Oasis، بیشتر DApp هایی که در Oasis توسعه می یابند، بر حریم خصوصی متمرکز هستند و به کاربران امکان کنترل کامل بر داده های زنجیره ای خود و کنترل نحوه اشتراک گذاری و دسترسی به آن ها را می دهند. این در لیست ابزارها و پلتفرم های مختلف ساخته شده در اکوسیستم Oasis مشهود است.

مطالب مرتبط: بنیاد Oasis صندوق توسعه ۱۶۰ میلیون دلاری را راه اندازی می کند

Kos مبادلات غیرمتمرکز محرمانه، بازی‌های بلاک چین با قابلیت حفظ حریم خصوصی، محرومیت از حساب، NFT‌های محرمانه، رأی‌گیری خصوصی، مزایده‌های پیشنهادی مهر و موم شده، مدیریت کلید، و شناسایی غیرمتمرکز را به عنوان موارد استفاده از سازندگان Oasis Chain برجسته می‌کند.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بود

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا