اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران اتریوم میلیون ها ETH فروخت: در اینجا دلیل آن است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یکی از بنیانگذاران جفری ویلک اتریوم، مقدار قابل توجهی اتر را منتقل کرد. با ۱۰۰۰۰ ETH به ارزش تقریبی ۲۷.۵۸ میلیون دلار که اخیراً در صرافی Kraken سپرده شده است، این حرکت ها نشان دهنده استراتژی های مالی مداوم Wilcke است که به وضوح در مسیر جدیدی قرار دارند.

Wilcke قبلاً ۴۳۰۰ ETH معادل ۱۰.۷ میلیون دلار را در ۱۰ فوریه به Kraken واریز کرده بود. آخرین تراکنش کل سپرده های شناخته شده در صرافی را به ارزش ۳۸.۲۸ میلیون دلار اتر می رساند. این انحلال ممکن است نشان دهنده تمایل ویلکه برای تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاری خود یا تامین مالی سرمایه گذاری های جدید باشد.

نمودار ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

الگوی این نقل و انتقالات بزرگ به جای معاملات خود به خودی به یک استراتژی مالی گسترده تر اشاره دارد. Wilcke علناً قصد خود را برای سرمایه گذاری در پروژه های جایگزینی که احتمالاً به سرمایه قابل توجهی نیاز دارند، اعلام کرده است.

علاوه بر این، همچنین قصد داریم برخی از وجوه را مطابق با روند بین پیشگامان ارزهای دیجیتال برای حمایت از علل مختلف و پیشرفت‌های فناوری جدید فراتر از خلاقیت‌های اولیه خود، توزیع کنیم.

با تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم به دنبال این معاملات، به نظر می رسد که بازار اقدامات ویلک را بدون نوسانات قابل توجه جذب کرده است. تحلیل قیمت اتریوم یک روند صعودی انعطاف‌پذیر را نشان می‌دهد و جفت ETH/USD در نمودارهای روزانه حرکت صعودی را نشان می‌دهد. میانگین های متحرک پایه قوی حمایت را تشکیل می دهند. میانگین‌های کوتاه‌مدت بالاتر از میانگین‌های بلندمدت هستند که نشان‌دهنده علاقه مداوم خریدار است.

شمعدان های اخیر هیچ نشانه ای از فروش وحشتناک یا اختلالات عمده بازار پس از نقل و انتقالات ویلک را نشان نمی دهند. این می تواند به این معنی باشد که بازار به حدی رسیده است که حتی تراکنش های مهم توسط افراد کلیدی باعث اختلالات قابل توجهی در قیمت نمی شود که نشان دهنده ثبات اتریوم است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا