اخبار ارز دیجیتال

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، یک میلیون دلار اتریوم را به کوین بیس منتقل کرد.

دوره های اندرو تیت

به گفته Onchain Data، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، 600 ETH را به صرافی Coinbase ایالات متحده منتقل کرده است.

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال پس از زیان‌های گسترده در آخر هفته به رکود ادامه می‌دهد، کارمندان بلاک چین یک میلیون دلار ETH متعلق به کیف پولی تحت کنترل ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم (ETH) منتقل می‌کنند.

یک آدرس کیف پول اتریوم با برچسب عمومی، vitalik.eth، 600 اتریوم را در 21 آگوست منتقل کرد، اما طبق داده‌های Etherscan، این آدرس بیش از 3900 اتریوم به ارزش 6.5 میلیون دلار داشت.

تجزیه و تحلیل داده های بلاک چین Lookonchain همچنین نشان داد که vitalik.eth 251000 توکن RAI را به Maker پس داد و 1000 ETH به ارزش 167 میلیون دلار را فقط چند ساعت قبل از انتقال اتریوم به Coinbase برداشت.

بسیاری از جمع‌آوری‌کننده‌ها و نشریات برجسته داده‌های بلاک چین، بینش خود را در مورد انتقال 600 ETH به صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده Coinbase به اشتراک گذاشته‌اند. این اقدام ظرف چند ساعت پس از این اقدام، غوغایی در رسانه‌های اجتماعی برانگیخت و گمانه‌زنی‌هایی را در مورد این معامله ایجاد کرد.

معامله بوترین در زمانی انجام می شود که بازار کلی ارزهای دیجیتال به دنبال یک اصلاح شدید در آخر هفته ضعیف باقی می ماند. بیت کوین و اتریوم به ترتیب 11 درصد و 8 درصد ضرر کردند.

موارد مرتبط: ویتالیک ۷۰۰ هزار دلار سکه‌های لعنتی را که نخواسته است تخلیه می‌کند

همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، بوترین اعتراف کرده است که برخی از دارایی های ETH خود را در موارد جداگانه در طول پنج سال گذشته فروخته است و همچنین توکن های دریافتی را در ایردراپ های آلت کوین ناخواسته به صورت عمومی رها کرده است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا