اخبار ارز دیجیتال

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، یک میلیون دلار اتریوم را به کوین بیس منتقل کرد.

به گفته Onchain Data، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، ۶۰۰ ETH را به صرافی Coinbase ایالات متحده منتقل کرده است.

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال پس از زیان‌های گسترده در آخر هفته به رکود ادامه می‌دهد، کارمندان بلاک چین یک میلیون دلار ETH متعلق به کیف پولی تحت کنترل ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم (ETH) منتقل می‌کنند.

یک آدرس کیف پول اتریوم با برچسب عمومی، vitalik.eth، ۶۰۰ اتریوم را در ۲۱ آگوست منتقل کرد، اما طبق داده‌های Etherscan، این آدرس بیش از ۳۹۰۰ اتریوم به ارزش ۶.۵ میلیون دلار داشت.

تجزیه و تحلیل داده های بلاک چین Lookonchain همچنین نشان داد که vitalik.eth 251000 توکن RAI را به Maker پس داد و ۱۰۰۰ ETH به ارزش ۱۶۷ میلیون دلار را فقط چند ساعت قبل از انتقال اتریوم به Coinbase برداشت.

بسیاری از جمع‌آوری‌کننده‌ها و نشریات برجسته داده‌های بلاک چین، بینش خود را در مورد انتقال ۶۰۰ ETH به صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده Coinbase به اشتراک گذاشته‌اند. این اقدام ظرف چند ساعت پس از این اقدام، غوغایی در رسانه‌های اجتماعی برانگیخت و گمانه‌زنی‌هایی را در مورد این معامله ایجاد کرد.

معامله بوترین در زمانی انجام می شود که بازار کلی ارزهای دیجیتال به دنبال یک اصلاح شدید در آخر هفته ضعیف باقی می ماند. بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۱۱ درصد و ۸ درصد ضرر کردند.

موارد مرتبط: ویتالیک ۷۰۰ هزار دلار سکه‌های لعنتی را که نخواسته است تخلیه می‌کند

همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، بوترین اعتراف کرده است که برخی از دارایی های ETH خود را در موارد جداگانه در طول پنج سال گذشته فروخته است و همچنین توکن های دریافتی را در ایردراپ های آلت کوین ناخواسته به صورت عمومی رها کرده است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا