اخبار ارز دیجیتال

اتریوم به برندسازی حماسی نزدیک می شود زیرا Sepolia از ارتقاء Dencun استقبال می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بلاک چین اتریوم به سمت یک تغییر نام تجاری بزرگ پیش می رود، زیرا ارتقاء Dencun که مدت ها منتظرش بودیم اکنون در شبکه آزمایشی Sepolia فعال است. بنیاد اتریوم پیش بینی کرد که ارتقای Dencun تا ۳۰ ژانویه در Sepolia راه اندازی می شود و ادغام موفقیت آمیز انجام شده است. روشن شد توسط توسعه دهنده اصلی Terrence.eth، که برای آن تحسین بسیاری از جامعه دریافت کرد.

پخش زنده در Sepolia برای ارتقای Dencun یکی از دو مرحله مورد نیاز برای راه اندازی به روز رسانی در شبکه اصلی اتریوم است. اتریوم مدت‌هاست که با مقیاس‌پذیری کم و هزینه‌های گاز بالا دست و پنجه نرم می‌کند. به این ترتیب، همچنان با واکنش شدید تحلیلگران صنعتی مانند تاجر افسانه‌ای پیتر برانت مواجه شد که هزینه‌های عملیاتی بالای آن را مبنایی برای سقوط بلندمدت خود می‌دانست.

ارتقاء Dencun سعی خواهد کرد مشکلات مقیاس پذیری را حل کند و در عین حال اتریوم را به عنوان یک پروتکل مقرون به صرفه تر کند. ارتقاء Dencun به طور خاص Pro-danksharding را معرفی می کند، مکانیزم ذخیره سازی داده فشرده به نام “blobs” برای کمک به بهینه سازی عملکرد.

تلاش‌های توسعه اکنون در مراحل پیشرفته هستند، زیرا این ارتقا در اوایل ماه جاری در شبکه آزمایشی Goerli راه‌اندازی شد. آخرین مرحله قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی، راه‌اندازی شبکه آزمایشی Holesky خواهد بود، ارتقایی که برای ۷ فوریه برنامه‌ریزی شده است.

اتریوم با رقبای خود مبارزه خواهد کرد

بسیاری از پروتکل های جدید برای سوء استفاده از ضعف پروتکل اتریوم ظاهر شده اند. از Solana (SOL) گرفته تا Cardano (ADA) و حتی Avalanche (AVAX)، رقابت برای خلع ید اتریوم از تاج و تخت، شعار اصلی بسیاری از توسعه‌دهندگان در اکوسیستم Web3 است.

با ارتقای Dencun، بسیاری از مشکلات موجود در اتریوم را می توان برطرف کرد و این پروتکل را برای توسعه دهندگان و به طور کلی کاربران نهایی جذاب تر می کند. با ارتقا، اتریوم در حال گسترش تسلط خود به عنوان بلاک چین برتر برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و موارد دیگر است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا