اخبار ارز دیجیتال

گاوهای اتریوم برای اولین بار در چهار سال گذشته بیدار می شوند و ۲۲۹۸۲ ETH ارسال می کنند.

مشخص شد که توکن های ETH مورد بحث از پلتفرم های تجاری Genesis و Poloniex سرچشمه می گیرند و به ترتیب ۱۳,۱۰۳.۹۹ ETH و ۹,۸۷۸ ETH را منتقل می کنند.

در دوره‌های عدم اطمینان ناشی از بازارهای نزولی، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تمایل دارند برای جلوگیری از ضررهای موقت به بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پایبند باشند. در نتیجه، جابه‌جایی قابل توجه چنین دارایی‌هایی، علاقه جوامعی را که تلاش می‌کنند تا از هدف نهضت رمزگشایی کنند، برمی‌انگیزد.

دو آدرس که بیش از چهار سال غیر فعال بوده اند، اخیراً با ۲۲۹۸۲ ETH به آدرس های جدید منتقل شده اند. سرمایه گذاران سر خود را می خارند. مشخص شد که توکن های ETH مورد بحث از پلتفرم های تجاری Genesis و Poloniex سرچشمه می گیرند و به ترتیب ۱۳,۱۰۳.۹۹ ETH و ۹,۸۷۸ ETH را منتقل می کنند.

محقق بلاک چین Peckshield دریافت که آخرین حرکت توکن ETH مورد بحث به اکتبر ۲۰۱۸ باز می گردد، زمانی که قیمت اتریوم بین ۱۹۰ تا ۲۳۰ دلار متغیر بود. در روز انتقال، قیمت دارایی تقریباً ۱۲۰۰ دلار در هر ETH بود.

حرکت تاریخی وجوه ETHمنبع: Pecshield

فلوچارت بالا حرکت تاریخی دارایی را نشان می دهد و اینکه چگونه این دارایی سفر چند ساله خود را از پلت فرم معاملاتی به آدرس جدید طی کرده است. در زمان نگارش این مقاله هیچ جزئیاتی فاش نشده است، اما جامعه حدس می‌زند که ارتباطی با وثیقه تامین مالی پروژه وجود داشته باشد.

اتریوم، زاییده ی بنیانگذاران، ویتالیک بوترین و چارلز هاسکینسون، در ژوئیه ۲۰۱۵ راه اندازی شد و در طول سال ها خود را به عنوان یک سرمایه گذاری قابل اعتماد تثبیت کرده است.

مربوط: MetaMask به کاربران امکان خرید و انتقال اتریوم از طریق PayPal را می دهد

از زمانی که اتریوم ارتقای Merge خود را انجام داد، مصرف انرژی شبکه تا ۹۹.۹ درصد کاهش یافته است.

شاخص مصرف انرژی اتریوم منبع: digiconomist.net

در نتیجه مستقیم حرکت به سمت مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS)، ردپای کربن شبکه اتریوم اکنون به ۱۰۰۰۰۰ تن CO2 در سال (MtCO2) رسیده است.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا