اخبار ارز دیجیتال

گاوهای اتریوم برای اولین بار در چهار سال گذشته بیدار می شوند و 22982 ETH ارسال می کنند.

مشخص شد که توکن های ETH مورد بحث از پلتفرم های تجاری Genesis و Poloniex سرچشمه می گیرند و به ترتیب 13,103.99 ETH و 9,878 ETH را منتقل می کنند.

در دوره‌های عدم اطمینان ناشی از بازارهای نزولی، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تمایل دارند برای جلوگیری از ضررهای موقت به بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پایبند باشند. در نتیجه، جابه‌جایی قابل توجه چنین دارایی‌هایی، علاقه جوامعی را که تلاش می‌کنند تا از هدف نهضت رمزگشایی کنند، برمی‌انگیزد.

دو آدرس که بیش از چهار سال غیر فعال بوده اند، اخیراً با 22982 ETH به آدرس های جدید منتقل شده اند. سرمایه گذاران سر خود را می خارند. مشخص شد که توکن های ETH مورد بحث از پلتفرم های تجاری Genesis و Poloniex سرچشمه می گیرند و به ترتیب 13,103.99 ETH و 9,878 ETH را منتقل می کنند.

محقق بلاک چین Peckshield دریافت که آخرین حرکت توکن ETH مورد بحث به اکتبر 2018 باز می گردد، زمانی که قیمت اتریوم بین 190 تا 230 دلار متغیر بود. در روز انتقال، قیمت دارایی تقریباً 1200 دلار در هر ETH بود.

حرکت تاریخی وجوه ETHمنبع: Pecshield

فلوچارت بالا حرکت تاریخی دارایی را نشان می دهد و اینکه چگونه این دارایی سفر چند ساله خود را از پلت فرم معاملاتی به آدرس جدید طی کرده است. در زمان نگارش این مقاله هیچ جزئیاتی فاش نشده است، اما جامعه حدس می‌زند که ارتباطی با وثیقه تامین مالی پروژه وجود داشته باشد.

اتریوم، زاییده ی بنیانگذاران، ویتالیک بوترین و چارلز هاسکینسون، در ژوئیه 2015 راه اندازی شد و در طول سال ها خود را به عنوان یک سرمایه گذاری قابل اعتماد تثبیت کرده است.

مربوط: MetaMask به کاربران امکان خرید و انتقال اتریوم از طریق PayPal را می دهد

از زمانی که اتریوم ارتقای Merge خود را انجام داد، مصرف انرژی شبکه تا 99.9 درصد کاهش یافته است.

شاخص مصرف انرژی اتریوم منبع: digiconomist.net

در نتیجه مستقیم حرکت به سمت مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS)، ردپای کربن شبکه اتریوم اکنون به 100000 تن CO2 در سال (MtCO2) رسیده است.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا