🚨 اخبار ارز دیجیتال

اتریوم دارای دومین آدرس فعال در تاریخ است: تحلیلگر

تحلیلگران پلتفرم اطلاعاتی بازار Santiment نشان می‌دهند که نوسانات در بازار اتر افزایش یافته است و می‌تواند منجر به بهبود شود.

پلتفرم اطلاعات بازار Santiment با بررسی فعالیت‌های زنجیره‌ای اتریوم (ETH) نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های فعال روزانه اتر افزایش قابل‌توجهی را تجربه کرده و در ۱۳ سپتامبر به حدود ۱,۰۸۹,۸۹۳ رسید. گزارشی منتشر شد.

این اخیر هیجان این دومین بالاترین تعداد آدرس‌های فعال روزانه است که تاکنون در تاریخ اتریوم ثبت شده است. بیشترین تعداد در ۹ دسامبر ۲۰۲۲، مصادف با تجدید ارزیابی اتر به دنبال زیان بازار نزولی از سال ۲۰۲۱ به بعد، ثبت شد.

در نتیجه، تحلیلگران Santiment افزایش نوسانات در بازار اتر را پیشنهاد می کنند که می تواند منجر به بهبود شود. علاوه بر این، این افزایش در فعالیت زنجیره ای نشان دهنده افزایش تقاضا برای دارایی های اساسی است.

اتریوم، دومین بلاک چین از نظر ارزش بازار، در حال حاضر با بی ثباتی فوری بازار مواجه است زیرا افت قیمت اخیر آن را به زیر آستانه ۱.۷۰۰۰ دلار رسانده است. با این وجود، اتریوم موقعیت خود را در اکوسیستم DeFi و فضای قراردادهای هوشمند حفظ کرده و تقریباً ۲۰ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) را تضمین می کند.

اتریوم همچنان برای سرمایه گذاران نهادی جذاب است، همانطور که با افزایش علاقه به ETF های نقطه ای ثابت می شود. علاوه بر این، شبکه اتریوم به دلیل شبکه EVM نقش مرکزی را در بسیاری از بلاک چین ها ایفا می کند. در نتیجه، چشم انداز شبکه اتریوم تا حد زیادی خوش بینانه به نظر می رسد که توسط ارزش گذاری زیاد، نقدینگی و فعالیت تجاری قوی آن پشتیبانی می شود.

هنگام تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم، شایان ذکر است که علیرغم اینکه یک آلتکوین برجسته با اصول منحصر به فرد است، نوسانات قیمت اتریوم همچنان به شدت تحت تأثیر بیت کوین است. در طول تاریخ، سپتامبر، به ویژه قبل از رویداد نصف شدن، به عنوان یک دوره نزولی برای بازار ارزهای دیجیتال شناخته شده است.

مربوط: برنامه ETF اتر مختلط HashDex Nasdaq به مسابقه ETF ارزهای دیجیتال می پیوندد

این می تواند نشان دهد که قیمت اتریوم در هفته های آینده به کاهش خود ادامه می دهد و می تواند به سطح پشتیبانی بعدی در حدود ۱.۵ میلیون دلار نزدیک شود. علاوه بر این، ارز دیجیتال تحت فشار فروش قابل توجهی قرار دارد زیرا تلاقی های مرگ هفتگی و روزانه بین میانگین های متحرک ۵۰ و ۲۰۰ (MA) شکل می گیرد.

مجله: اتریوم به شدت کم ارزش است اما به طور فزاینده ای قدرتمند است: سالن شعله، پدر DeFi


نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا