🚨 اخبار ارز دیجیتال

حذف برنامه برداشت اتر Staking با انتقاد شدید روبرو می شود

یکی از کاربران توییتر خواستار حذف بازه زمانی پرداخت ETH شد و توضیح داد که شرط بندی ETH یک سرمایه گذاری “غیرقابل بازخرید” است.

چند روز پس از اینکه اتریوم برای اولین بار از زمان انتقال آن به Proof of Stake (PoS) دچار کاهش قیمت شد، منتقدان شروع به تاکید بر حذف برنامه برداشت اتریوم (ETH) توسط بنیاد اتریوم در زمین برنج کردند.

اعضای جامعه کریپتو به اشتراک می گذارند که توسعه دهندگان، رهبران و تأثیرگذاران اتریوم چگونه هستند ذکر شده برداشت سهام ETH ممکن است ۶ ماه پس از ادغام آغاز شود. زمان تخمینی باز کردن قفل از آن زمان به ۶ تا ۱۲ ماه تغییر یافته است. علاوه بر این، یکی از کاربران توییتر تأکید کرد که این برنامه قبل از اینکه در نهایت به طور کامل حذف شود، به حدود ۲۰۲۳-۲۰۲۴ بازنگری شده است.

یکی دیگر از کاربران توییتر تحریک شده است شعله‌ور شد و توضیح داد که ETH مورد معامله یک سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال غیرقابل جبران است. کاربر تاکید کرد که کاربر بر اساس جدول زمانی سرمایه گذاری کرده است و موعد مقرر به او داده نشده است.دیگران آینه کاری با به اشتراک گذاشتن یک توییت مجدد از پست اصلی که از بازه زمانی خروج انتقاد کرده است، احساسات خود را به اشتراک بگذارید.

از سوی دیگر، حامیان اتریوم واکنش خاص خود را به این انتقاد داشته اند. آنتونی ساسانو، یکی از بنیانگذاران سایت منبع اتریوم ETHhub، از شبکه به روش زیر دفاع کرد: مسواک زدن توسعه دهنده اتریوم Antiprosynth نیز انتقادات را به عنوان تلاش حداکثری گرایان بیت کوین (BTC) برای یافتن دیگران برای حمله با اتریوم پس از اثبات اشتباه توسط ادغام رد می کند. برجسته این انتقادات در توییتی منتشر شد که می‌گفت زمان آن رسیده است که تسلط اتر در بازار افزایش یابد و سلطه بیت کوین کاهش یابد.

مربوط: اتریوم اولین هفته متوالی انتشار کاهش قیمت را مشاهده کرد

در همین حال، اکسپلویت اخیر FTX، مهاجم را به سی و پنجمین دارنده بزرگ ETH تبدیل کرد. یک روز پس از اعلام ورشکستگی صرافی تحت محاصره FTX، کیف پول صرافی در معرض خطر قرار گرفت و منجر به از دست رفتن بیش از ۶۰۰ میلیون دلار از دارایی های رمزنگاری شده شد. بیشتر توکن های هک شده به ۲۲۸۵۲۳ ETH تبدیل شدند که در زمان نگارش این مقاله حدود ۲۸۰ میلیون دلار ارزش داشت.

در خبرهای دیگر، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، FTX را به انجام آنچه که او به عنوان «سیگنال‌سازی فضیلت مطابقت» توصیف کرد، متهم کرد و به گفته بوترین، نصب‌ها از ابتدا سخت بوده است. تبادلات دشوار با Gox و Luna را مقایسه کرد.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا