اخبار ارز دیجیتال

پس از ادغام – تحلیل زنجیره ای، قیمت اتر را می توان از سایر ارزهای دیجیتال جدا کرد

Chainalysis نشان می‌دهد که ETH می‌تواند پس از ادغام از دیگر ارزهای دیجیتال جدا شود، زیرا پاداش‌های برای ETH می‌تواند شبیه اوراق قرضه و کالاها باشد.

شرکت تجزیه و تحلیل کریپتو، Chainalysis پیشنهاد می‌کند که قیمت اتر (ETH) ممکن است پس از ادغام از دیگر کریپتوها جدا شود، بازدهی سهام می‌تواند منجر به پذیرش سازمانی قوی شود.

در گزارشی در 7 سپتامبر، Chainalysis توضیح داد که ارتقاهای آتی اتریوم به سرمایه گذاران نهادی این امکان را می دهد که بازدهی مشابهی را در برخی کالاها مانند اوراق قرضه و کالاها به اشتراک بگذارند و آنها را حتی با محیط زیست سازگارتر کند.

بر اساس این گزارش، انتظار می رود که سهام اتریوم بازدهی سالانه 10 تا 15 درصد را برای سهامداران ارائه دهد، بنابراین با توجه به بازده بسیار پایین تر خزانه داری ایالات متحده در مقایسه، ETH یک «سرمایه گذار نهادی» است. «یک گزینه جذاب اوراق قرضه برای

قیمت اتر ممکن است پس از The Merge از دیگر ارزهای دیجیتال جدا شود، زیرا جوایز سهام آن شبیه اوراق قرضه و کالاهای مشابه کالاها با حق بیمه حمل است.

بر اساس داده‌های Chainalysis، تعداد سرمایه‌گذاران نهادی که بیش از 1 میلیون دلار ETH دارند، از کمتر از 200 در ژانویه 2021 به حدود 1100 در آگوست امسال “به طور پیوسته” در حال افزایش است.

این شرکت خاطرنشان می کند که اگر این عدد پس از The Merge با سرعت بیشتری افزایش یابد، باید از این فرضیه حمایت کند که سرمایه گذاران نهادی “در واقع سهام اتریوم را به عنوان یک استراتژی تولید بازده خوب می دانند.” من اینجا هستم.

گزارش Chainalysis نشان می دهد که ETH پس از The Merge، معامله گران خرده فروشی و سرمایه گذاران نهادی بیشتری را جذب خواهد کرد.

ETH در حال حاضر در یک قرارداد هوشمند قفل شده است و تا زمان ارتقاء شانگهای که حدود 6 تا 12 ماه پس از تکمیل ادغام است، قابل برداشت نیست.

به این ترتیب، بازار ETH سهامدار در حال حاضر نقدینگی ندارد و برخی از ارائه‌دهندگان خدمات سهامداری دارایی‌های مصنوعی را ارائه می‌کنند که نشان‌دهنده ارزش اتر سهام‌دار است. سخت.

“به روز رسانی شانگهای […] کاربران می توانند آزادانه اتر سهام را برداشت کنند، نقدینگی بیشتری برای سهامداران فراهم می کند و به طور کلی شرط بندی را به پیشنهاد جذاب تری تبدیل می کند. ”

مربوط: بایننس ایالات متحده پیش از The Merge، اتریوم با موانع پایین را راه اندازی کرد

به گفته بنیاد اتریوم، یکی دیگر از عوامل برجسته این است که حرکت به سمت اثبات سهام در بلاک چین اتریوم، نیازهای مصرف انرژی را پس از ارتقا تا 99 درصد کاهش می دهد.

تغییر به PoS همچنین می‌تواند اتریوم را سبزتر کند و دارایی را برای سرمایه‌گذاران با تعهد به پایداری در دسترس‌تر کند. این برای خانه‌ها کاربرد دارد.

ConsenSys، شرکتی که پشت کیف پول MetaMask قرار دارد و توسط جوزف لوبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم تأسیس شده است، نیز گزارش مشابهی را در این هفته منتشر کرد که به «تأثیر ادغام بر مؤسسات» می‌پردازد.

این گزارش بازتاب احساسات مشابهی است مبنی بر اینکه پاداش‌های سهام اتریوم و پایداری محیطی باعث جذب مؤسسات می‌شود، اما در کنار پتانسیل اتریوم برای تبدیل شدن به یک دارایی کاهش‌دهنده تورم، «ضمانت‌های امنیتی قوی‌تری برای سرمایه‌گذاران نهادی ایجاد می‌کند.» همچنین بر اهمیت زنجیره PoS Ethereum تأکید می‌کند.

کاهش انتشار ETH و افزایش سوزاندن به طور سیستماتیک عرضه ETH را کاهش می دهد – یک مکانیسم نهادی که فشار کاهشی بر ETH وارد می کند و باعث می شود قیمت توکن به صفر برسد و پتانسیل افزایش آن را افزایش دهد. نگرانی های ETH را کاهش می دهد.

نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا