اخبار ارز دیجیتال

Arkham رابینهود را به عنوان پنجمین دارنده بزرگ ETH می شناسد

Arkham گفت که کیف پول حاوی حدود ۲.۵۴ میلیارد دلار ETH است و این وجوه در موجودی کاربر ذخیره می شود.

Arkham Intelligence، پلتفرمی که داده‌های ارزهای دیجیتال را رصد می‌کند، علاوه بر مالکیت یکی از بزرگترین کیف پول‌های بیت‌کوین رابینهود، یکی از دارندگان اصلی اتر به ارزش تقریبی ۲.۵۴ میلیارد دلار است. مشخص شد که مالک پنجمین کیف پول بزرگ ETH است. از ETH.

هوش آرکام گفت در رسانه های اجتماعی، این تصور که رابینهود صاحب سومین کیف پول بیت کوین است، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. با این حال، آنها گفتند که شناسایی Robinhood به عنوان پنجمین دارنده کیف پول ETH کمتر مورد توجه قرار گرفته است.بصورت جداگانه به روز رسانیArkham تاکید کرد که این وجوه برای موجودی کاربران نگهداری می شود.

طبق گزارش BitInfoCharts، بزرگترین کیف پول های بیت کوین جهان در حال حاضر به عنوان کیف پول های سرد بیت کوین متعلق به بایننس و بیت فینکس هستند.

طبق آمار Arkham Intelligence، کیف پول های مربوط به Robinhood شامل ۱۲۲۰۷۶ بیت کوین (۳.۳ میلیارد دلار)، ۳۴.۱ تریلیون شیبا اینو (SHIB) (277.8 میلیون دلار)، ۴.۹ میلیون LINK (29.7 میلیون دلار)، ۲.۶ میلیون ارز دیجیتال مختلف دیگر، از جمله AVAX (AVAX) ذخیره شده است. ). ). علیرغم برجستگی رابینهود در معاملات سهام، فعالیت معاملات کریپتو کاهش یافته است و درآمد کریپتوها از ۳۸ میلیون دلار در سه ماهه اول به ۳۱ میلیون دلار در سه ماهه دوم کاهش یافته است.

روز چهارشنبه، ۳۰ آگوست، این شرکت توسعه محصول کیف پول خود را اعلام کرد که شامل «قابلیت ذخیره، ارسال و دریافت بیت کوین و دوج کوین» علاوه بر عملکرد موجود است که مبادلات اتریوم را تسهیل می‌کند. همانطور که شرکت بیان می کند، این بهبود در پاسخ مستقیم به درخواست های کاربران برای پشتیبانی گسترده تر است.

مربوط: رابینهود ۳ میلیارد دلار بیت کوین در ۳ ماه جمع می کند – این برای بازار چه معنایی دارد؟

کیف پول Robinhood در راه اندازی اولیه خود در ماه مارس، یک سرویس خود نگهبانی برای شبکه های Polygon و Ethereum معرفی کرد. همچنین شامل توکن های مختلفی مانند COMP، MATIC، SHIB، SOL و UNI، علاوه بر استیبل کوین USDC است.

مجله: آیا NSA بیت کوین ایجاد کرد؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا