اخبار ارز دیجیتال

ETH Staking در صرافی های برتر به سانسور اتریوم کمک می کند: داده ها

یکی از بزرگ‌ترین عواملی که بی‌طرفی معتبر اتریوم را تضعیف می‌کند، اکوسیستم کریپتو و استفاده صرافی‌ها از سانسور رله MEV است.

برای اکثر اکوسیستم های رمزنگاری، مطابقت با تحریم های فدرال تأثیر منفی بر دسترسی جهانی آنها دارد.

تقریباً ۶۰ درصد از تمام بلوک های اتریوم پس از ادغام با تحریم های ایالات متحده که توسط دفتر کنترل دارایی های خارجی (OFAC) ارائه شده است، مطابقت دارند. در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال با این تحول مخالفت کرده است، بسیاری از سهم آنها در کمک به اتریوم برای دستیابی به انطباق کامل با OFAC بی اطلاع هستند.

یکی از بزرگ‌ترین عواملی که بی‌طرفی معتبر اتریوم را تضعیف می‌کند، اکوسیستم کریپتو و استفاده صرافی‌ها از سانسور رله MEV است. رله‌های ارزش استخراج‌پذیر استخراج‌کننده (MEV) به‌عنوان واسطه‌ای بین تولیدکنندگان بلاک و سازندگان بلاک عمل می‌کنند که توسط بازیکنان برجسته ارزهای دیجیتال مانند Binance، Celsius Network، Coinbase، Kraken و Cream Finance استفاده می‌شوند.

رتبه برتر ناقضان سانسور اتریوم منبع: MEV Watch.

سانسور با اعتبار سنجی کاربرانی که اتر (ETH) را روی پلتفرم‌هایی که رله‌های MEV را اجرا می‌کنند (همانطور که در بالا توضیح داده شد) مستقیماً به سانسور اتریوم کمک می‌کنند. پلتفرم‌های کریپتو می‌توانند با استفاده از رله‌های تقویتی MEV بدون سانسور به بهبود وضعیت کمک کنند.

برای اعتبارسنجی‌ها و اپراتورهای رله، رله‌های تقویت کننده محبوب MEV که سانسور را تسهیل نمی‌کنند عبارتند از Ultra Sound Money، Agnostic Boost، Aestus، BloXroute Max Profit، BloxRoute Ethical، Manifold و Relayooor.

داده های انطباق OFAC برای ۱۰۰ بلاک آخر اتریوم.منبع: MEV Watch

تا زمان نگارش این مقاله، ۶۷ بلاک از ۱۰۰ بلاک آخر اتریوم برای اجرای انطباق با OFAC پیدا شده است.

به عنوان یک سرمایه گذار، درک این نکته مهم است که سانسور در سطح پروتکل، هدف ارزهای دیجیتال را برای باز کردن قفل مالی باز و فراگیر مختل می کند. بنابراین، برای سرمایه گذاران و ارائه دهندگان خدمات مهم است که رله های تقویت MEV بدون سانسور را انتخاب کنند.

مربوط: توسعه دهندگان می گویند که زنجیره BNB اکنون آدرس های منحصر به فرد بیشتری نسبت به اتریوم دارد

اکوسیستم اتریوم اخیرا شاهد دو آدرس غیرفعال بود که پس از چهار سال برای انتقال ۲۲۹۸۲ ETH بیدار شدند.

انتقال اتریوم مورد بحث را می توان در پلتفرم های تجاری Genesis و Poloniex دنبال کرد، جایی که یک نهنگ ناشناخته به ترتیب ۱۳۱۰۳.۹۹ ETH و ۹۸۷۸ ETH را انتقال داد.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا