اخبار ارز دیجیتال

انتزاع حساب 1 میلیارد کاربر را از آسیا به Web3 منتقل می کند: ConsenSys exec

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

لورا شی می‌گوید بازی‌های Web3 به همراه مقیاس‌بندی و امنیت zkEVM علاوه بر «حساب‌های هوشمند»، پذیرش اتریوم را نیز افزایش می‌دهند.

به گفته مدیران شرکت ConsenSys، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های نرم‌افزار اتریوم، یک انتزاع حساب، که به عنوان «حساب هوشمند» نیز شناخته می‌شود، در نهایت می‌تواند 1 میلیارد کاربر در منطقه آسیا را در Web3 ثبت کند.

لورا شی، مدیر ابتکارات استراتژیک در ConsenSys، در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که اکوسیستم اتریوم و وب 3 امسال به طور قابل توجهی در آسیا گسترش یافته است.

او گفت: «داپ‌های بیشتر در حال بهبود UX خود برای بازارهای آسیایی هستند، مانند ارائه پشتیبانی از زبان آسیایی».

شی اضافه کرد که توسعه تا حد زیادی با معرفی مجموعه ماشین مجازی اتریوم با دانش صفر (zkEVM) و پذیرش انبوه مجموعه خوش‌بینانه انجام می‌شود.

این دو مجموعه، راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه ۲ هستند که توسط zkEVM طراحی شده‌اند که امنیت، مقیاس‌بندی و سازگاری مستقیم با قراردادهای هوشمند اتریوم را به توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهند.

شی معتقد است که توسعه انتزاع حساب‌هایی که ویژگی‌های قابل برنامه‌ریزی بهتر و ویژگی‌های «بانک‌مانند» بیشتری را نسبت به کیف پول‌های ارزهای دیجیتال معمولی ارائه می‌دهند، منجر به افزایش پذیرش در منطقه می‌شود.

“توسعه یک انتزاع حساب، ورود میلیارد کاربر APAC به Web3 را آسان تر می کند.”

انتزاع حساب توسط Vitalik Buterin و سایر توسعه دهندگان در EIP-4337 در سپتامبر 2021 پیشنهاد شد تا “از تغییرات پروتکل کاملاً در لایه اجماع اجتناب شود و در عوض به زیرساخت لایه بالایی تکیه کند”. با این حال، این مفهوم بیشتر به خط زمانی اتریوم بازمی‌گردد.

بر اساس شاخص پذیرش جهانی کریپتو Chainalysis در سال 2022، دو پذیرنده برتر رمزنگاری در جهان آسیا، ویتنام و فیلیپین هستند. تایلند، چین و هند علیرغم احساسات ضد رمزنگاری در دولت های متبوع خود، وارد 10 کشور برتر شدند.

شی معتقد است که پذیرش انبوه در آسیا نیز توسط بازی های اجتماعی و وب 3 انجام می شود و کره جنوبی و چین را به عنوان نمونه ذکر می کند.

شی گفت: «ناشران بازی های کره ای به طور مداوم بر انتشار بازی های RPG Web3 تمرکز می کنند و تلاش می کنند تا پایداری مدل اقتصادی روی زنجیره را بهینه کنند.

در همین حال، اکوسیستم توسعه دهندگان چینی زبان بر روی آوردن کاربران Web2 به بازی های Web3 از طریق اتخاذ راه حل های انتزاعی حساب متمرکز شده است.

او اضافه کرد که هر دو مورد استفاده به شدت به جمع آوری zkEVM و توسعه انتزاع حساب وابسته هستند.

از دیدگاه مورد استفاده، ما معتقدیم محتوای اجتماعی و بازی Web3 بیشترین پتانسیل را در چند سال آینده خواهد داشت. [a] راه حل جمع آوری zkEVM و [an] یک راه حل انتزاع حساب که امکان یارانه تعرفه گاز و بهبود اجتماعی را فراهم می کند. ”

مربوط: تسلط کنونی آسیا در بازی‌ها برای بازی‌های Web3 «مهم» است

شی در پاسخ به این سوال که آیا سرکوب فعلی ایالات متحده بر این صنعت می تواند باعث رشد اکوسیستم های اتریوم و وب 3 در آسیا شود، گفت که هیچ ارتباطی نمی بیند.

ما تاکنون هیچ ارتباط مستقیمی بین این تحولات و تحولات نظارتی ایالات متحده مشاهده نکرده‌ایم.»

چرخش به آسیا اخیراً موضوع داغی بوده است، زیرا شرکت‌های ارزهای دیجیتال ایالات متحده و شرکت‌های Web3 به دنبال حوزه قضایی دوستانه‌تری در خاور دور هستند.

اما به نظر می رسد اکوسیستم اتریوم آسیا به تنهایی خوب عمل می کند، حتی بدون کاتالیزور جنگ کریپتو عمو سام.

مجله: Crypto City: راهنمای اوزاکا، دومین شهر ژاپن

نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا