اخبار ارز دیجیتال

درآمد Friend.tech به بیش از ۱۰۰۰۰ ETH افزایش یافت، TVL از ۳۰۰۰۰ ETH فراتر رفت

پلتفرم رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز از زمان راه اندازی خود در هفته دوم آگوست به رشد خود ادامه داده است و چندین بار حتی در زمانی که منتقدان سقوط آن را پیش بینی می کنند، به بالاترین حد خود رسیده است.

Friend.tech، یک پلت فرم غیرمتمرکز رسانه اجتماعی مبتنی بر پایه پروتکل لایه ۲ کوین بیس، از نظر رشد درآمد و ارزش کل قفل شده در پلتفرم به اوج جدیدی رسیده است.

طبق داده‌های Dune Analytics، درآمد Friend.tech به ۱۰,۶۶۳ ETH افزایش یافت و TVL در ۲ اکتبر به بیش از ۳۰,۰۰۰ ETH افزایش یافت. رونق اخیر در درآمد و فعالیت های معاملاتی زمانی رخ می دهد که هیاهو از روزهای اولیه راه اندازی کاهش یافته است. .

Friend.tech به عنوان یک پلتفرم شبکه اجتماعی غیرمتمرکز که در آگوست ۲۰۲۳ راه اندازی شد، به کاربران اجازه می دهد تا “کلیدهای” مرتبط با حساب های X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) متعلق به دوستان و تأثیرگذاران را مبادله کنند. این کلیدها به کاربران اجازه می‌دهند تا به اتاق‌های چت درون برنامه‌ای خصوصی و محتوایی که فقط برای کاربر X مربوطه در دسترس است دسترسی داشته باشند. کاربران می توانند سهام دوستان و اینفلوئنسرها را در پلتفرم خریداری کنند.

در حالی که مفهوم یک پلتفرم شبکه اجتماعی غیرمتمرکز با مدل اشتراک درآمد توسط بسیاری در فضای Web3 مورد تحسین قرار گرفته است، این پلتفرم توجه منتقدان را نیز به خود جلب کرده است.

پلتفرم غیرمتمرکز رسانه اجتماعی از زمان راه اندازی آن در چند ماه پیش چندین بار “مرده” اعلام شده است. یکی از منتقدان کریپتو مدل درآمد را زیر سوال برد و خاطرنشان کرد که شش تا هشت هفته طول می کشد تا پلتفرم جذابیت خود را از دست بدهد. منتقدان می گویند که نرخ افزایش قیمت سهام در چند هفته اول در بلندمدت ناپایدار بوده است.

مربوط: Pepecoin – ادعاهای معاملات داخلی در بحبوحه سرقت توکن ظاهر می شود

با این حال، با وجود انتقادات، پلتفرم Friend.tech همچنان به رکورد افزایش درآمد و رشد کاربران ادامه می دهد.

افزایش اخیر درآمد ناشی از افزایش ناگهانی پایگاه کاربرانی بود که تراکنش‌های ارتباطی روی پلتفرم را انجام می‌دادند و به ۹۲۰۰۸۸۲ نفر رسید. اگرچه حجم معاملات فعلی نسبت به افزایشی که در هفته اول سپتامبر مشاهده شد کاهش یافته است، رشد مداوم درآمد و TVL نشان می دهد که این پلتفرم همچنان توجه کاربران را به خود جلب می کند.

مجله: سفر: هروه لارن در مورد بیت کوین، میمون ها و روانشناسی NFTهای «تراشه آبی» صحبت می کند


نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا