اخبار ارز دیجیتال

آیا ETH ETF بعدی است؟ ونس اسپنسر کهنه کار VC نظرات خود را به اشتراک می گذارد

با شتاب گرفتن بازار صعودی جدید، دانش‌آموخته نتفلیکس و VC VC ونس اسپنسر کهنه کار ارز دیجیتال به تعدادی از نقاط عطف بخش بلاک چین در دو سال آینده اشاره می‌کند. در حالی که پیش بینی او خوش بینانه به نظر می رسد، او همچنین توصیه می کند برای یک “ترن هوایی” آماده باشید.

ونس اسپنسر فکر می کند ETF اتریوم می تواند قدم بعدی باشد

اسپنسر با ۸۵۰۰۰ فالوور خود در X به اشتراک گذاشت چهارمین نصف شدن بیت کوین (BTC)، تأیید ETF اتریوم و پذیرش سازمانی رو به رشد دارایی های دیجیتال در سال ۲۰۲۴ «بعدی برای ما» است. به طور کلی، سفر کریپتو در این مرحله باید به عنوان یک فرآیند تلقی شود. ماراتن، نه دوی سرعت

علاوه بر این، بازی‌های Web3 100 میلیون کاربر فعال بعدی را به صحنه ارزهای دیجیتال می‌آورند. خصومت نظارتی ممکن است در زمان قرض گرفته شده باشد، زیرا تخمین زده می‌شود که تا سال ۲۰۲۵ ۷۰ درصد احتمال حاکمیت «طرفدار رمزارز» در ایالات متحده وجود دارد.

از منظر زمینه اقتصاد کلان، بازار یک چرخه کاهش نرخ را طی خواهد کرد که در آن نرخ به ۲-۳ درصد باز خواهد گشت. آخرین باری که این شاخص زیر ۲ درصد بود در اواسط سال ۲۰۲۲ بود.

در عین حال، همه چیز در بازار ارزهای رمزنگاری شده کاملاً رز نخواهد بود: هر شرکت کننده در بازار باید برای فراز و نشیب در ۲۴ ماه آینده آماده باشد.

همچنین شایان ذکر است که اسپنسر موفق شد تقریباً دقیقاً تاریخ تأیید ETFهای بیت کوین را پیش بینی کند. در اوایل ژوئیه، او اظهار داشت که ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۳ به آنها چراغ سبز داده شود.

۱ میلیارد دلار برای DeFis: نقطه عطف جدید برای ۲۰۲۴-۲۰۲۵

در همان مقاله جولای، او تاکید کرد که تایید ETF بیت کوین راه را برای ETF ها در آلتکوین های مختلف هموار می کند.

جدا از حماسه ETF، سرمایه گذار VC چشم اندازهای روشن میان مدت را برای فضای DeFi پیش بینی می کند. با افزایش قیمت کریپتو، درآمد پروتکل‌های DeFi به روشی «فوق العاده خطی» افزایش می‌یابد. درآمد حداقل دو DeFis بزرگ در ۲۴ ماه آینده بیش از ۱ میلیارد دلار خواهد بود.

او قبلاً ظهور “FAANG of DeFi” را پیش بینی کرده بود که جریان نقدی پایدار را نشان می دهد و در برابر “حملات خون آشام” آسیب پذیر نخواهد بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا