🚨 اخبار ارز دیجیتال

توسعه‌دهندگان ETH از ChatGPT برای برنامه‌ریزی میم کوین تولید شده توسط هوش مصنوعی AstroPepeX استفاده می‌کنند

“اگر ChatGPT بتواند توکن خود را مستقر کند چه می شود؟” احتمالاً پاسخ را حدس زده اید – AstroPepeX بر روی تعداد معدودی از صرافی های DeFi و متمرکز ساخته و معامله می شود.

توسعه دهندگان اتریوم ChatGPT را با موفقیت خریداری کردند تا توکن ERC-20 خود را به نام AstroPepeX راه اندازی کنند که بر اساس داده های پرمعامله ترین توکن های Uniswap مدل شده است.

کاربر X (که قبلاً توییتر بود) CroissantETH جزئیاتی را از نحوه ادغام ChatGPT در یک برنامه سفارشی با استفاده از API OpenAI فاش کرد. آنها به شرکت دستور دادند تا توکن ERC-20 خود را با ارزش بازار تخمینی ۳.۵ میلیون دلار طراحی و منتشر کند.

طبق داده‌های Etherscan، بیش از ۲۳۰۰ دارنده APX اکنون بیش از ۱۷۷۰۰ معامله را از زمان تولید توکن در ۲۰ سپتامبر انجام داده‌اند.

پس از تغذیه ChatGPT با داده های ۱۰۰۰۰ توکن برتر معامله شده در Uniswap، توسعه دهندگان توانستند ChatGPT را برای استقرار قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم فعال کنند.

اساساً، شما از ChatGPT می‌خواهید با استفاده از استاندارد Open Zeppelin یک توکن ERC-20 تشکیل دهد. نام توکن و سایر پارامترها توسط مقادیر مشخص‌شده توسط GPT در سازنده کد شما ارسال می‌شوند. این برای طراحی شده است.»

CroissantETH همچنین توضیح داد که چگونه اولین تلاش ChatGPT برای نام احتمالی توکن ERC-20 ایده آل نبود. راه‌حل توسعه‌دهنده این بود که داده‌ها را از پرمعامله‌ترین توکن‌های Uniswap برای ارائه طبیعی‌ترین خروجی به LLM ارائه کند.

“GPT-4 به وضوح درک عمیق تری از فرهنگ رمزنگاری دارد، در حالی که خلاقیت منحصر به فردی را در پاسخ خود ارائه می دهد.”

برای اطمینان از اینکه توکن‌ها قبل از استقرار قراردادها منحصراً توسط GPT ایجاد شده‌اند، CroissantETH مالکیت کلید خصوصی و توافق‌نامه‌های قرارداد را با راه‌حلی که دخالت انسان را حذف می‌کند، مورد بررسی قرار داد.

پس از استقرار قرارداد، مالکیت بلافاصله لغو می‌شود و ۱۰۰% توکن‌ها به نقدینگی Uniswap به همراه ۲ ETH در هنگام ایجاد اضافه می‌شوند.

بنابراین، AstroPepeX (APX) توسط ChatGPT ایجاد شد و ۶۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن APX مایع و ۲ اتر (ETH) به صرافی غیرمتمرکز Uniswap ارسال کرد.

با دسترسی انحصاری به ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاک چین از نانسن ۲ بتا، Cointelegraph گزارش می دهد که توکن های APX در واقع به پلتفرم های DeFi مانند Poloniex و صرافی های متمرکز مانند Bitget، MEXC و LBank منتقل شده اند.

داشبورد Token God Mode برای توکن های AstroPepeX در نانسن ۲ بتا.

Poloniex همچنین فهرست کردن توکن را در X (توئیتر سابق) تسهیل کرد و در ۲۱ سپتامبر شروع به واریز و معامله در بورس کرد.

وب‌سایت AstroPepeX به آدرس اتریوم و دسته‌های رسانه‌های اجتماعی پیوند دارد. اینها شامل یک گروه تلگرام اجتماعی با حدود ۱۵۰۰ عضو و یک ربات BuyTech است که به‌روزرسانی‌های خودکار معاملات APX و ارزش فعلی توکن را ارسال می‌کند. CroissantETH بعداً توییت کرد که این توکن یک گروه رسمی تلگرام ندارد.

مجله: آیا می توانید با نکات سهام ChatGPT 500% به دست آورید؟ بارد به چپ متمایل می شود، سکه ۱۰۰ میلیون دلاری میم هوش مصنوعی: AI Eye


نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا