🚨 اخبار ارز دیجیتال

تیم ورزشی TSM قرارداد حمایت مالی ۲۱۰ میلیون دلاری با FTX را به حالت تعلیق درآورد

TSM تأیید کرده است که علیرغم تصمیم خود برای تعلیق حمایت مالی خود با FTX، همچنان “قوی، سودآور و پایدار” است.

سازمان حرفه ای ورزش های الکترونیکی Team SoloMid (TSM) (TSM FTX سابق) به دنبال فروپاشی تکان دهنده هفته گذشته پلت فرم معاملات ارزهای دیجیتال، ۲۱۰ میلیون دلار حمایت مالی با صرافی ارز دیجیتال FTX که اکنون ورشکسته شده است، اعلام کرده است. من قرارداد خود را به حالت تعلیق درآوردم.

سازمان ورزش های الکترونیکی مستقر در ایالات متحده در تاریخ ۱۶ نوامبر در توییتی به ۲.۲ میلیون دنبال کننده خود اعلام کرد و افزود که این تصمیم پس از “پایش وضعیت در حال تحول و بحث داخلی آن” گرفته شده است.

یک معامله ۲۱۰ میلیون دلاری در ژوئن ۲۰۲۱ بسته شد و نام TSM را به TSM FTX تغییر داد. به گفته منابع داخلی، در زمان امضای این قرارداد، سازمان ورزش های الکترونیکی اعلام کرد که با افتتاح دفاتر در آسیا، اروپا و آمریکای جنوبی، منابع جدیدی را در سطح جهانی تخصیص خواهد داد.

TSM همچنین یک میلیون دلار توکن بومی FTX، FTT، خریداری کرد تا بین بازیکنان و کارمندان خود توزیع کند.

در پی ورشکستگی هفته گذشته FTX، TSM در ۱۳ نوامبر توییت کرد که در حال مذاکره با وکلای این شرکت است “برای تعیین بهترین گام های بعدی برای محافظت از تیم ها، کارکنان، هواداران و بازیکنان.”

TSM در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرد که تعلیق همکاری خود با FTX به معنای حذف نام تجاری FTX از نام رسمی TSM، پروفایل های شبکه های اجتماعی تیم و بازیکنان و پیراهن است.

این بدان معناست که نام تجاری FTX دیگر در هیچ سازمان، تیم یا نمایه رسانه های اجتماعی بازیکن ظاهر نمی شود و همچنین از لباس های بازیکنان حذف خواهد شد.

TSM همچنین از این فرصت استفاده کرد و با سهامداران تأیید کرد که ترازنامه آن دست نخورده است و در آینده نزدیک بدون حمایت FTX به همین شکل ادامه خواهد داد.

“TSM یک سازمان قوی، سودآور و با ثبات است. ما سودآوری را در سال جاری، سال آینده و بعد از آن پیش بینی می کنیم. این هیچ بخشی را تحت تاثیر قرار نمی دهد.”

TSM بیشتر به دلیل شرکت در League of Legends، یکی از بزرگترین بازی‌های ویدئویی عرصه نبرد آنلاین چند نفره، شناخته شده است. TSM همچنین دارای بازیکنان بازی های آنلاین Dota 2، Apex Legends و Valorant است.

TSM تنها شرکتی نیست که پس از فروپاشی FTX یک قرارداد حمایت مالی بزرگ با FTX امضا کرده است.

میامی هیت NBA یک قدم جلوتر از TSM است. انتشار من روابط تجاری خود را با FTX در یک پست توییتر در ۱۲ نوامبر پایان می دهم.

میامی هیت اضافه کرد که به دنبال یک شریک حقوق نامگذاری جدید برای این عرصه است که پس از یک قرارداد حمایتی ۱۹ ساله به ارزش ۱۳۵ میلیون دلار، رسماً در مارس ۲۰۲۱ به FTX Arena تغییر نام خواهد داد.

مربوط: سقوط FTX: لحظه Lehman Brothers در صنعت کریپتو

تیم فرمول ۱ مرسدس بنز یکی دیگر از تیم‌های ورزشی بود که حمایت مالی خود را با امپراتوری سقوط کرده سام بنکمن-فرید به حالت تعلیق درآورد و مدت کوتاهی پس از اعلام ورشکستگی FTX در ۱۴ نوامبر اعلام شد.

Grand Prix 247 در یک تماس ویدیویی اخیر گفت که توتو وولف، مدیرعامل تیم فرمول ۱ مرسدس بنز همچنان به چشم انداز بلندمدت بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده اعتقاد دارد، در حالی که سقوط FTX هنوز برای بسیاری وجود دارد. گزارش داد که نمونه ای از کتاب درسی ارائه می کند. آسیب پذیری در صنعت:

“این وضعیت بسیار ناامید کننده است. ما FTX را در نظر گرفتیم زیرا آنها یکی از قابل اعتمادترین، قوی ترین و از نظر مالی سالم ترین شرکای ما بوده اند.”

مدیر اجرایی افزود: «از هیچ جا، ما می بینیم که شرکت های رمزنگاری اساساً می توانند به زانو در بیایند و در عرض یک هفته از بین بروند، که نشان می دهد این بخش هنوز آسیب پذیر است.

با این حال، همه سازمان‌های ورزشی وابسته به FTX هنوز به دنبال این نیستند.

به گزارش SportTechie، لیگ برتر بیسبال (MLB) در حال حاضر در حال مذاکره با وکلا در مورد بهترین اقدام است.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا