اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده اروپا سند مشاوره ای در مورد استانداردهای MiCA برای ارائه دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال منتشر کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سازمان اوراق بهادار و بازار اروپا سه جلسه مشاوره را برای انجام وظایف خود تحت مقررات MiCA اعلام خواهد کرد.

تنظیم کننده بازار اتحادیه اروپا، سازمان اوراق بهادار و بازارهای اروپا (ESMA)، یک سند مشاوره در مورد تعهدات بازار ارزهای دیجیتال (MiCA) در 12 جولای منتشر کرده است. این اولین بسته از سه بسته مشاوره ای است که آژانس در نظر دارد منتشر کند و نگرانی هایی در مورد مسائل فنی وجود دارد. مشخصات ارائه دهندگان خدمات دارایی رمزنگاری (CASP).

فرض بر این است که نهادهایی که قبلاً مجوز دریافت کرده‌اند، «به طور کلی قادر به ارائه خدمات ارزهای دیجیتال» تحت MiCA هستند، اما اطلاعات اضافی را در قالب اطلاعیه به مرجع صلاحیتدار ملی (NCA) کشور ثبت‌کننده ارائه می‌دهند. باید ارائه شود. این سند بازخوردی را در مورد اجرای استانداردهای فنی نظارتی و استانداردهای فنی برای اطلاعیه‌ها از CASP درخواست کرد.

ESMA همچنین به دنبال بازخورد در مورد استانداردهای نظارتی و فنی برای برنامه های مجوز CASP، رسیدگی به شکایات، مدیریت تعارض و پیشگیری بود. در نهایت، نظراتی در مورد استانداردهای فنی تنظیم کننده ESMA برای افشای به NCA توسط شرکت هایی که قصد دارند سهام CASP را به دست آورند، دریافت شد.

مطالب مرتبط: قانون جدید رمزگذاری اتحادیه اروپا: چگونه MiCA می تواند اروپا را به یک مرکز دارایی دیجیتال تبدیل کند

انتظار می رود پاسخ های این سند تا 20 سپتامبر ارائه شود. پیش نویس نهایی استاندارد مطابق با تعهدات MiCA تا 30 ژوئن 2024 به کمیسیون اروپا ارائه خواهد شد. بسته مشاوره دوم در ماه اکتبر و بسته سوم در سه ماهه اول سال 2024 مطابق با مهلت های تعیین شده برای ESMA MiCA منتشر خواهد شد.

علاوه بر بازخورد، ESMA همچنین چهار سؤال کلی را برای پاسخ دهندگان مطرح کرد. به شرح زیر توضیح داد.

هدف ESMA جمع آوری بینش بیشتر در مورد فعالیت های جاری و برنامه ریزی شده پاسخ دهندگان ما به عنوان یک نظرسنجی حقیقت یاب برای به دست آوردن درک عمیق تر از بازار دارایی های رمزنگاری اتحادیه اروپا و توسعه آینده آن است.

سوالات مربوط به گردش مالی مورد انتظار، تعداد اوراق سفید پاسخ دهندگان برای انتشار، استفاده از معاملات درون زنجیره ای و خارج از زنجیره و غیره.

MiCA در 20 آوریل توسط پارلمان اروپا تصویب شد و در سه مرحله بین سال های 2024 و 2025 لازم الاجرا خواهد شد.

مجله: داخل طرح فوق العاده کره جنوبی برای کنترل متاورسنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا