🚨 اخبار ارز دیجیتال

EY با سرمایه گذاری ۱.۴ میلیارد دلاری در فناوری هوش مصنوعی، پلتفرم جدیدی را راه اندازی کرد

Ernst & Young از سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری در فناوری هوش مصنوعی و راه اندازی یک پلت فرم جدید مبتنی بر هوش مصنوعی برای مشتریان و پرسنل داخلی رونمایی کرده است.

Ernst & Young (EY)، یکی از چهار شرکت بزرگ ارائه دهنده خدمات حرفه ای در جهان، از توسعه یک پلتفرم جدید مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) برای مشتریان خود خبر داد.

این شرکت مستقر در لندن در پستی در ۱۳ سپتامبر اعلام کرد که ۱.۴ میلیارد دلار در فناوری هوش مصنوعی برای پلتفرم جدید EY.ai خود سرمایه‌گذاری کرده است که هدف آن کمک به سازمان‌ها در پذیرش هوش مصنوعی است. این پلتفرم بر اساس مدل زبان مقیاس بزرگ اختصاصی EY (LLM) EY ai EYQ است.

مشارکت با مایکروسافت به EY دسترسی زودهنگام به قابلیت‌های Azure OpenAI مانند GPT-3 و GPT-4 می‌دهد. EY همچنین با Dell در Dell Generative AI Solutions سرمایه گذاری کرد که هدف آن ساده سازی استقرار هوش مصنوعی مولد با استفاده از LLM است.

سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری هوش مصنوعی، فناوری را به سرویس‌های موجود EY مانند EY Fabric که در حال حاضر توسط ۶۰۰۰۰ مشتری و میلیون‌ها کاربر منحصربه‌فرد استفاده می‌شود، همراه با دستیابی به فناوری اضافی برای پشتیبانی از ابر و اتوماسیون می‌آورد. همچنین می‌توان از آن استفاده کرد. برای نصب

کارمین دی سیبیو، رئیس جهانی و مدیرعامل EY، در مورد این توسعه اظهار داشت که زمان هوش مصنوعی اکنون فرا رسیده است.

«استقرار هوش مصنوعی فقط یک چالش فناوری نیست؛ مهم است که ارزش اقتصادی جدید را به طور مسئولانه باز کنیم تا پتانسیل عظیم تکامل این فناوری را درک کنیم.»

EY مدت‌ها پیش رونق یکپارچه‌سازی هوش مصنوعی را پیش‌بینی می‌کرد و یک برنامه درسی نشان یادگیری «گسترده» و برنامه صدور گواهینامه در هوش مصنوعی، داده‌ها و تجزیه و تحلیل را در سال ۲۰۱۸ معرفی کرد.

مربوط:

بر اساس این اعلامیه، تا به امروز، ۱۰۰۰۰۰ گواهینامه به کارکنان EY اعطا شده است و این شرکت ۴۲۰۰ عضو تیم متمرکز بر فناوری را استخدام کرده است. دی سیبیو گفت:

هر شرکتی در حال بررسی نحوه ادغام آن در عملیات خود و تأثیر آن بر آینده است.»

EY به طور فعال فناوری جدید را در عملیات داخلی و خارجی خود ادغام کرده است. اکتبر گذشته، ما به یک آژانس دولتی نروژ کمک کردیم تا دفتری در متاورس باز کند.

اما EY تنها یکی از بسیاری از شرکت‌های پیشرو جهانی است که در یکپارچه‌سازی و پیشرفت خدمات هوش مصنوعی پیشتاز است. در ۱۳ سپتامبر، گلدمن ساکس این تصور را رد کرد که هیاهوی کنونی پیرامون هوش مصنوعی چیزی نیست جز حبابی که در انتظار ترکیدن است، یا بهتر است بگوییم یک “انقلاب” آینده را پیشگویی می کند.

مجله: AI Leviathan Tencent از کلاهبرداری ۸۳ میلیون دلاری کشف کرد، اینفلوئنسر چینی ممنوع شد: آسیا اکسپرس

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا