🚨 اخبار ارز دیجیتال

Erik Voorhees تا ژوئن ۴۰ هزار دلار بیت کوین پیشنهاد می کند، اما اتفاق نظر کمی در بین کارشناسان وجود دارد

اریک وورهیس، مدیر عامل ShapeShift انتظار دارد بیت کوین تا تابستان به ۴۰۰۰۰ دلار برسد، در حالی که تیم دریپر از پیش بینی ۲۵۰۰۰۰ دلاری برای دومین سال متوالی حمایت می کند.

در چند هفته گذشته اتفاق نظر کمی بین مفسران بیت کوین وجود داشته است، به طوری که مدیران ارزهای دیجیتال، تحلیلگران پژوهشی و سرمایه گذاران میلیاردر دیدگاه های متفاوتی در مورد چشم انداز بیت کوین در سال آینده داشتند.

یک بنیانگذار صرافی ارز دیجیتال انتظار دارد بیت کوین (BTC) تا “تابستان” سال ۲۰۲۳ به ۴۰۰۰۰ دلار برسد، اما میلیاردر بیت کوین در مسیر صعودی ۲۵۰۰۰۰ دلاری در سال جاری است. پیش بینی قیمت BTC به روز شده است.

Erik Voorhees – 40000 دلار تا تابستان

در مصاحبه ای با Bankless در ۲ ژانویه، اریک وورهیس، بنیانگذار و مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Shapeshift، نسبت به پتانسیل برای بهبود قیمت بیت کوین خوش بین بود و گفت که بیت کوین (BTC) «تعجب نخواهم کرد». او گفت که به “حدود ۴۰۰۰۰ دلار” رسیده است. توسط “تابستان”.

وورهیز اضافه کرد که اگر پیش‌بینی‌اش درست از آب درآید، «دو و نیم برابر» قیمت فعلی ۱۶۶۶۶ دلار خواهد بود که «بازدهی بزرگ» است.

مدیر اجرایی ارزهای دیجیتال نمی‌توانست زمان‌بندی بازار صعودی بعدی را مشخص کند، فقط گفت که این بازار طی «شش ماه تا سه سال» آینده خواهد بود.

او این تصور را که ممکن است «۱۰ سال» طول بکشد را رد کرد و استدلال کرد که اگر این اتفاق بیفتد، به معنای «همه چیز» است. […] احتمالا شکست خورد

با نگاهی به آینده، وورهیز گفت که سخت‌تر شدن شرایط کلان، نرخ‌های بهره و شرایط مالی عوامل مهمی هستند که تعیین‌کننده چگونگی گسترش بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری خواهند بود.

او همچنین اعتراف کرد که شهرت کریپتو از سوی خارجی‌ها “فقط زباله” است، اما این مفسران نیز در زمان برگزاری تجمع بعدی “کور” خواهند بود.

وورهیز گفت: «ما در حال حاضر در میانه یک انقلاب هستیم، چه در بازار گاوی و چه در بازار نزولی.

تیم دریپر – ۲۵۰۰۰۰ دلار تا آوریل ۲۰۲۴

در همین حال، تیم دریپر، سرمایه گذار میلیاردر بیت کوین، به پیش بینی ۲۵۰۰۰۰ دلاری بیت کوین خود از طریق آخرین پست توییتر خود در ۱ ژانویه، که روی یک تی شرت چاپ کرده است، ادامه می دهد. حتی نشان می دهد که

دراپر برای اولین بار در آوریل ۲۰۱۸ در یک سخنرانی در دانشگاه دراپر خود در سن متئو، قیمت بیت کوین را ۲۵۰۰۰۰ دلار پیش بینی کرد.

در آن زمان، او گفت که به افزایش قیمت بیت کوین به ۲۵۰۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۲ “فکر می کند” و گفت که به دنبال چیزی است که او آن را “توپ کریستالی” می نامد.

دراپد گفت که مردم متوجه افرادی می‌شوند که معتقدند این پیش‌بینی «دیوانه‌کننده» است، اما به مخاطبانش اطمینان داد که این اتفاق خواهد افتاد و «عالی» خواهد بود.

دراپر در پست اخیر توییتر خود اعتراف کرد که پیش‌بینی او از «۲۵۰۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۲» «کمی ضعیف» بود، اما طبق Coinmarketcap، بیت‌کوین برای آوریل ۲۰۲۴ تنظیم شده است. .

با این حال، پیش بینی صعودی او با نظرات متفاوتی در توییتر مواجه شد. توییت آنها علاقه خود را به قیمت بیت کوین از دست دادند زیرا درجه سانتیگراد «یک بیت کوین» آنها را دزدید یکی دیگر در حالی که دیگری در توییتر نوشت: «شما امید زیادی دارید». پیش بینی کرد او گفت حتی “بیش از ۳۰۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۳” “بعید” است.

مایک مک گلون – ۱۰۰۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۵

نظرات دریپر حتی در میان طرفداران بیت کوین نیز می تواند به ویژه صعودی دیده شود.

در سپتامبر ۲۰۲۲، مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالاهای اطلاعاتی بلومبرگ (که در گذشته نسبت به آینده بیت کوین خوش بین بود) از این ارز دیجیتال استفاده کرد و تا سال ۲۰۲۵ تنها به ۱۰۰۰۰۰ دلار رسید.

او قبلاً در مصاحبه ای در اکتبر ۲۰۲۰ این پیش بینی را انجام داده بود، زمانی که گفت بیت کوین “در مسیر” رسیدن به “۱۰۰۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۵” است. یک سال بعد، او در مصاحبه ای با کیتکو نیوز از این پیش بینی حمایت کرد و گفت که رسیدن به «۱۰۰۰۰۰ دلار» «فقط یک مسئله زمان» است.

او گفت که دلیل آن این است که در حالی که استخدام و تقاضا “هنوز در حال افزایش است”، عرضه همچنان “کاهش” دارد.

استاندارد Chartered – 5000 دلار در سال ۲۰۲۳

در ماه دسامبر، شرکت بانکداری استاندارد چارترد مستقر در بریتانیا پیش‌بینی کرد که بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۳ به ۵۰۰۰ دلار سقوط کند که یکی از «غافلگیری‌های بازار مالی» آن برای سال ۲۰۲۳ است.

بر اساس گزارش ۵ دسامبر CNBC، افزایش بازدهی و کاهش شدید سهام فناوری می تواند منجر به تسریع در فروش بیت کوین، ورشکستگی بیشتر، سقوط ارزهای دیجیتال و سقوط اعتماد سرمایه گذاران به دارایی های دیجیتال شود. طبیعت

اما اریک رابرتسن، نویسنده یادداشت سرمایه‌گذار و رئیس تحقیقات جهانی این شرکت، گفت که این یک پیش‌بینی افراطی بود و از دیدگاه اصلی خود و اجماع بازار دور شد.

مربوط: بیت کوین جک: «همیشه بیشتر از هر جای دیگری به آن فکر می‌کنم» وقتی صحبت از قیمت می‌شود

در حالی که برخی از چهره‌های صنعت کریپتو به اندازه کافی مطمئن هستند که پیش‌بینی‌های خود را برای بیت‌کوین در سال‌های آینده به اشتراک بگذارند، برخی دیگر در به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد این موضوع محتاط‌تر هستند.

بنیانگذار و شریک مدیریت پلتفرم مدیریت دارایی دیجیتال Nexo Antoni Trenchev اخیراً به Cointelegraph توضیح داد که “عوامل زیادی” وجود دارد که می تواند بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد.

الکس مک کوری، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران ارائه دهنده راه حل های بلاک چین Solidify.io نیز در ۳ ژانویه به کوین تلگراف گفت که “بیت کوین یک دارایی کاملا غیرقابل پیش بینی است.”

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر فقیر، در ماه‌های اخیر با وجود پست‌های مکرر درباره بیت کوین در صفحه توییتر خود، پیش‌بینی قیمت‌ها را انجام داده است.

در دسامبر ۲۰۲۲، کیوساکی گفت که در حال سرمایه گذاری در بیت کوین است و گفت که “بسیار هیجان زده” است زیرا بیت کوین به عنوان کالایی مانند طلا، نقره و نفت طبقه بندی می شود.نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا