اخبار ارز دیجیتال

آرتور هیز افزایش قیمت Epic Solana (SOL) را پس از این رویداد بزرگ پیش بینی می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت‌مکس و تأثیرگذار ارزهای دیجیتال، در یک پست اخیر در رسانه‌های اجتماعی، زمینه را برای افزایش حماسی قیمت سولانا (SOL) فراهم کرد و آن را به یک بحران بانکی احتمالی در افق نسبت داد. هیز که در گذشته به دلیل پیش‌بینی‌های دقیق خود شناخته شده بود، اشاره کرد که ممکن است اکنون بهترین زمان برای سوار شدن به قطار SOL باشد.

دیدگاه هیز تحت تأثیر رویدادهای اخیر در صنعت بانکداری ایالات متحده است. این مشاهدات به دنبال افت قابل توجه ۴۰ درصدی سهام New York Community Bancorp، یادآور رویدادهایی است که به بحران بانکی در مارس ۲۰۲۳ منجر شد.

هیز ممکن است پیش‌بینی کند که فدرال رزرو با گذشته از یک استراتژی آشنا برای تزریق نقدینگی برای نجات بخش مالی استفاده می‌کند. او پیش‌بینی می‌کند که این حرکت باعث افزایش بازار، به‌ویژه در فضای ارزهای دیجیتال خواهد شد.

پول سه رقمی سولانا

به ویژه، هیز نسبت به Solana ابراز خوش بینی کرد، زمانی که توکن SOL 60 دلار قیمت داشت. پیش‌بینی صعودی افزایش تا ۱۰۰ دلار درست بود، زیرا این توکن در نهایت به سه رقمی رسید. با توجه به سوابق او، سرمایه گذاران اکنون مشتاقانه آخرین پیش بینی های هیز را بررسی می کنند و به این فکر می کنند که آیا تاریخ تکرار خواهد شد.

از آنجایی که ابهامات بحران بانکی بالقوه و پیامدهای آن را احاطه کرده است، پیش‌بینی هیز یک لایه جذاب به چشم‌انداز ارزهای دیجیتال اضافه می‌کند. از آنجایی که جامعه کریپتو منتظر رویدادهایی است که در حال رخ دادن است، همه نگاه‌ها به SOL است زیرا سرمایه‌گذاران امیدوارند که یک افزایش قیمت شگفت‌انگیز دیگر با هدایت دیدگاه منحصربه‌فرد بنیانگذار BitMex باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا