اخبار ارز دیجیتال

اپیک گیمز ۸۳۰ کارمند را به دلیل جاه طلبی های «غیرواقعی» متاورس اخراج می کند

تیم سوئینی، مدیر عامل شرکت، تغییرات ساختاری عمده در اقتصاد شرکت را دلیل اخراج‌ها دانست.

Epic Games، شرکت سازنده Fortnite، ۱۶٪ از کارمندان خود را پس از انتظارات غیرواقعی برای درآمدهای الهام گرفته از Metaverse، استخدام کرد که باعث شد آنها “بسیار بیشتر” از آنچه قبلاً درآمد داشتند خرج کنند (تقریباً ۸۳۰ نفر).

تیم سوئینی، مدیر عامل شرکت Epic Games در یادداشتی در ۲۹ سپتامبر به کارکنان Epic Games گفت: “اخراج کارکنان تنها گزینه موجود است و اخراج با این بزرگی در حال حاضر باعث تثبیت مالی ما خواهد شد.” ما به یک نتیجه رسیده ایم.

سوینی افزود: “من برای مدت طولانی خوشبین بودم که می توانیم بدون اخراج از این انتقال عبور کنیم، اما با نگاهی به گذشته، می بینم که این غیر واقعی بود.”

سوینی رشد اخیر شرکت را مدیون برنامه سازندگان فورتنایت (که به بازیکنان اجازه می‌دهد محتوای خود را در بازی با ۴۰ درصد تخفیف بفروشند) می‌داند، اما گفت که این حرکت ضربه بزرگی در حاشیه سود بوده است. این منجر به کاهش شد. که در

“موفقیت اکوسیستم خالق یک دستاورد بزرگ است، اما همچنین به معنای تغییرات ساختاری عمده برای اقتصاد ما است.”

مربوط: بنیانگذار آتاری: بازی‌های «بازی برای کسب درآمد» دلیل نفرت گیمرهای «واقعی» از ارزهای دیجیتال است.

علاوه بر اخراج‌های فوق‌الذکر، سوینی گفت ۲۵۰ کارمند دیگر نیز ترک خواهند کرد زیرا اپیک گیمز اعلام کرد که وب‌سایت موسیقی اخیراً خریداری شده خود Bandcamp را می‌فروشد و شرکت بازاریابی SuperAwesome خود را جدا می‌کند. حماسه ۲۰۲۰.

به طور خاص، به زودی کارمندان سابق Epic Games شش ماه حقوق دریافت خواهند کرد و کسانی که در ایالات متحده، کانادا و برزیل زندگی می کنند نیز می توانند شش ماه هزینه های پزشکی پرداخت شده را انتظار داشته باشند.

به غیر از Fortnite که دارای حدود ۴۰۰ میلیون کاربر ثبت نام شده است، Epic Games همچنین Unreal Engine را اجرا می کند. مجموعه توسعه بازی های ویدیویی به عناوینی مانند God of War و PlayerUnknown’s Battlegrounds قدرت می دهد.

Web3 Gamer: Minecraft، Bitcoin P2E، iPhone 15، بازی‌های ارز مجازی، Formula E ممنوع شد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا