🚨 اخبار ارز دیجیتال

EOS تأییدیه قانون‌گذاری ژاپن را تضمین می‌کند، در برابر ین معامله می‌کند

بنیاد شبکه EOS اعلام کرده است که توکن EOS در ماه سپتامبر تجارت در صرافی ژاپنی BitTrade را آغاز خواهد کرد.

توکن EOS تاییدیه لیست سفید را از رگولاتور ارزهای دیجیتال ژاپن دریافت کرده است و راه را برای معامله توکن در برابر ین ژاپن در صرافی های تحت نظارت این کشور هموار می کند.

بنیاد شبکه EOS (ENF) که در حال حاضر از توسعه EOS پشتیبانی می کند، در اطلاعیه ای که به Cointelegraph ارسال شد، اعلام کرد که این توکن تاییدیه لیست سفید را از انجمن تبادل دارایی های مجازی ژاپن دریافت کرده است.

این به این معنی است که توکن را می توان در برابر ین در صرافی های تنظیم شده معامله کرد. ENF همچنین تاکید کرد که این توکن برای معامله در ماه سپتامبر در صرافی به نام BitTrade در دسترس خواهد بود.

مدیر عامل ENF ایو لارز در بیانیه ای به کوین تلگراف گفت که ورود به بازار آسیا برای EOS بسیار مهم است. به گفته لا رز، این منطقه به دلیل تعداد زیادی از دارندگان توکن، همیشه یک “ستون کلیدی” برای EOS بوده است. او اضافه کرد:

ما قویاً معتقدیم موج بعدی نوآوری Web3 در قالب بازی های مبتنی بر بلاک چین و GameFi خواهد بود. آسیا به وضوح در این فضا پیشرو است.

مدیر عامل ENF همچنین گفت که ژاپن یک بازار رو به رشد با چارچوب نظارتی تثبیت شده و یک دولت حامی است. لا رز معتقد است که کشورهایی مانند ژاپن “شانس باورنکردنی” برای جذب سهم بازار دارند زیرا شفافیت و نظارت را فراهم می کند. مدیر عامل ENF همچنین گفت که بسیاری از دارایی های معنوی بازی های ژاپن برای توکن سازی آماده است.

مربوط: EOS 5 ساله می شود و تلاش برای بازسازی جامعه را جشن می گیرد

در همین حال، فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن اخیراً موضع کشورش را در وب ۳ تأیید کرد. کیشیدا در سخنرانی اصلی خود در ۲۵ ژوئیه بر پتانسیل Web3 برای ایجاد تغییرات اجتماعی و دگرگونی اینترنت تاکید کرد. نخست وزیر همچنین Web3 را بخشی از “شکل جدید سرمایه داری” توصیف کرد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: چه اتفاقی برای EOS افتاد؟هدف جامعه بازگشت غیرمحتمل استنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا