🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه EOS 60 میلیون دلار سرمایه گذاری و مشارکت از آزمایشگاه DWF دریافت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آزمایشگاه‌های DWF بیش از ۶۰ میلیون دلار در مشارکت با بنیاد شبکه EOS سرمایه‌گذاری کرده است و قرارداد خرید توکن EOS به ارزش ۴۵ میلیون دلار و تعهدی ۱۵ میلیون دلاری برای پروژه‌های مبتنی بر EOS برای رشد و پذیرش فراهم کرده است. من اینجا هستم.

در بزرگترین سرمایه گذاری خود تا به امروز، سازنده بازار دارایی دیجیتال و شرکت سرمایه گذاری DWF Labs اعلام کرده است که با بنیاد شبکه EOS (ENF) همکاری کرده و بیش از ۶۰ میلیون دلار قرارداد سرمایه گذاری امضا کرده است. EOS یک شبکه لایه ۱ برای توسعه دهندگانی است که به دنبال ساخت بازی های مبتنی بر بلاک چین (GameFi) و استقرار برنامه های غیرمتمرکز (dApps) هستند.

DWF شبکه EOS را با قرارداد خرید ۴۵ میلیون دلاری EOS Token و تعهد سرمایه گذاری ۱۵ میلیون دلاری در مشاغل و پروژه های مبتنی بر EOS تقویت می کند. هدف این تعهد تسهیل گسترش و پذیرش شبکه EOS است.

ENF با هماهنگ کردن پشتیبانی، ایجاد حلقه‌های بازخورد برای نوآوری، تسهیل مشارکت جامعه، تخصیص بودجه و تسهیل رشد اکوسیستم EOS، نقشی اساسی در توسعه شبکه EOS ایفا می‌کند.

شبکه EOS قصد دارد ماشین مجازی EOS Ethereum (EVM) خود را در ۱۴ آوریل راه‌اندازی کند، با عملکرد بهتر از Polygon، BSC و Avalanche، با بیش از ۴ برابر تعویض بیشتر در ثانیه، که باعث می‌شود این زمان‌بندی همکاری مطلوب باشد.

هم افزایی بین آزمایشگاه های DWF و پروژه EOS پتانسیل را در اکوسیستم بلاک چین و دنیای وب ۳ باز می کند. این مشارکت، تخصص و منابع مربوطه ما را برای ایمن سازی آینده شبکه EOS گرد هم می آورد.

مربوط: Synthetix 20 میلیون دلار از شرکت تجاری Web3 Quant می گیرد

آزمایشگاه DWF به عنوان یک سرمایه گذار در بازار نزولی ارزهای دیجیتال ظاهر شده است. سرمایه گذاری های اخیر شامل ۲۰ میلیون دلار در پلتفرم معاملاتی مشتقات Synthetix و ۴۰ میلیون دلار در پروتکل رمزنگاری متمرکز بر هوش مصنوعی Fetch.ai است.

مجله: شرکای سرمایه ۵۴ میلیارد دلاری DAO، انجمن بازی‌های بلاک چین در آمریکای لاتین را فقط زنان اداره می‌کنند.

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا