🚨 اخبار ارز دیجیتال

EOS EVM برای فعال کردن قابلیت همکاری بین اتریوم و EOS


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر عامل بنیاد شبکه EOS، ایو لا رز، گفت که توسعه جدید نشان دهنده تعهد شرکت به ساخت یک آینده چند زنجیره ای است.

EOS EVM ماشین مجازی اتریوم (EVM) را تقلید می کند و امکان استقرار برنامه های غیرمتمرکز (DApps) نوشته شده در Solidity، زبان برنامه نویسی مورد استفاده اکثر توسعه دهندگان وب ۳ را فراهم می کند.

بنیاد شبکه EOS (ENF) راه اندازی بتا شبکه اصلی EOS EVM را اعلام کرده است که هدف آن بهبود قابلیت همکاری بین دو اکوسیستم بلاک چین اتریوم و EOS است. این نسخه قابلیت همکاری بین این شبکه ها را امکان پذیر می کند.

تیم ENF گفت مشکلات مقیاس پذیری اتریوم چالش هایی را برای استقرار DApp در مقیاس بزرگ ایجاد می کند. هدف از راه اندازی EOS EVM پر کردن این شکاف است. تیم قصد دارد این کار را با ترکیب منابع جامعه اتریوم با عملکرد ارائه شده توسط شبکه EOS انجام دهد.

ایو لا رز، بنیانگذار و مدیر عامل بنیاد شبکه EOS، گفت که این یک نقطه عطف بسیار مهم برای شبکه است و راه را برای آینده ای قابل همکاری هموار می کند. لا رز توضیح داد: “EOS EVM نقطه عطف مهمی است و نشان دهنده تعهد ما به آینده چند زنجیره ای است.”

La Rose همچنین گفت که این به توسعه دهندگان امکان دسترسی به کارمزدهای کمتر و تراکنش های سریع تر ارائه شده توسط شبکه EOS را می دهد.

مربوط: نقدینگی هنگام شکستن Levees جریان می یابد – تجزیه و تحلیل Ethereum Shapella و مشتقات سهامداری نقدینگی

از آنجایی که انتظار می‌رود شبکه اتریوم پس از آخرین به‌روزرسانی Shapella شاهد پذیرش بیشتری باشد، این پروژه اجرای سازگاری EVM در شبکه را در اولویت قرار داده است. در ۳ آوریل، شبکه Astar یک قرارداد هوشمند را راه اندازی کرد که از دو ماشین مجازی، از جمله EVM و WebAssembly Virtual Machine پشتیبانی می کرد. بنیانگذار شبکه Astar، سوتا واتانابه می‌گوید این اجازه می‌دهد تا اپلیکیشن‌های چند زنجیره‌ای جدید در شبکه ایجاد شوند.

در همین حال، zkEVM Polygon، یک راه حل مقیاس بندی جمع آوری دانش صفر، به صورت بتا در ۲۷ مارس منتشر شد. این فناوری از محیط اجرای تراکنش شبکه اصلی اتریوم تقلید می کند. به گفته Polygon، این به DApps اجازه می دهد تا با عملکرد بالاتر مقیاس شوند.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا