🚨 اخبار ارز دیجیتال

کسب‌وکارها باید در زمستان کریپتو به دنبال شرکا و راه‌حل باشند: گزارش Paxos


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کلارا مدالی گفت: «ما باید در مورد ذخایر این استیبل کوین‌ها شفاف‌تر باشیم.

ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک چین Paxos اخیراً گزارشی را منتشر کرده است که هدف آن کمک به جامعه برای دیدن فراتر از زمستان کریپتو و درک چگونگی واکنش به شرایط فعلی بازار است.

در صفحه ۲۰ گزارش زمستانی ۲۰۲۳ Paxos Crypto، ارائه‌دهندگان زیرساخت چندین فرصت کلیدی را برای پروژه‌های زمستانی کریپتو شناسایی کردند. این شامل جستجوی راه حل ها و یافتن مشارکت های بالقوه برای پروژه ها می شود.

در این گزارش، کلارا مدالی، مدیر تحقیقاتی در ارائه‌دهنده داده‌های دارایی دیجیتال Kaiko، گفت که راه‌حل‌هایی مانند استیبل کوین‌ها «به طور مداوم در طول زمان ثابت شده‌اند» برای موارد استفاده از ارزهای دیجیتال. Medley گفت که استیبل کوین ها برای کل صنعت بسیار مفید هستند.

ارزش کل در استیبل کوین ها بر اساس سال تسویه می شود.منبع: گزارش Paxos

با وجود اینکه به خودی خود یکی از موارد استفاده اثبات شده است، استیبل کوین ها هنوز جای پیشرفت دارند. ما باید در مورد ذخایر این استیبل کوین‌ها شفاف‌تر باشیم.

گذشته از راه‌حل‌هایی مانند استیبل کوین، این گزارش همچنین تاکید می‌کند که کسانی که زمستان کریپتو را «فصل ساختن پل‌ها» می‌دانند، جلوتر از دیگران ظاهر خواهند شد. بر اساس این گزارش، مشارکت با آن دسته از مشاغل ساختمانی که فناوری را با هدف برآوردن “نیازهای دنیای واقعی بخش مالی” اجرا می کنند، مهم است.

مربوط: Paxos قصد دارد در میان عدم قطعیت نظارتی از کانادا خارج شود

در همین حال، به گفته دنل دیکسون، مدیر عامل و مدیر اجرایی بنیاد توسعه استلار، مقررات ایالات متحده در مورد استیبل کوین ها می تواند گامی ضروری برای قوی نگه داشتن دلار باشد. دیکسون اخیراً گفته است که اگر می خواهید یک دلار قوی در سطح جهانی داشته باشید، یک استیبل کوین USD “راهی برای تحقق آن است.”

در همین حال، بانک تسویه بین‌المللی (BIS) اخیراً در مقاله‌ای اعلام کرد که استیبل کوین‌ها شکل کمتری از پول توکن‌شده هستند. این گزارش استیبل کوین‌ها را به اوراق بهادار حاملی تشبیه می‌کند که در دوران «بانکداری رایگان» در ایالات متحده محبوب بودند.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتو

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا