اخبار ارز دیجیتال

عملکرد دامنه های ENS از BAYC در حجم: خبرنامه Nifty، 31 اوت تا 6 سپتامبر

پلتفرم تجارت NFT OpenSea اعلام کرده است که از NFT های فورک شده ای که ممکن است پس از ادغام اتریوم ظاهر شوند، پشتیبانی نخواهد کرد.

درباره OpenSea و تعهد آنها به ادغام اتریوم در خبرنامه این هفته توکن غیرقابل تعویض (NFT) بخوانید. پروژه ای را که هدف آن آوردن Web3 به صحنه اپرا بود و اینکه چگونه دامنه ENS از Bored Apes از نظر حجم تراکنش پیشی گرفت را بررسی کنید. در اخبار دیگر، یاد بگیرید که چگونه از هدایای NFT Rug Pull Finder سوء استفاده شد. و خلاصه این هفته نیفتی نیوز را فراموش نکنید. این نشان می دهد که چگونه کیف پول بازیگر آمریکایی بیل موری پس از سقوط NFT مورد حمله قرار گرفت.

OpenSea می گوید بازار پس از ادغام از NFT های فورک شده پشتیبانی نخواهد کرد

پیش از ادغام آینده، پلتفرم NFT OpenSea اعلام کرده است که دیگر از NFT در فورک اتریوم خود پشتیبانی نخواهد کرد. این بازار اعلام کرد که تنها بر روی پشتیبانی از NFT ها در بلاک چین به روز شده Proof of Stake (PoS) تمرکز خواهد کرد.

این تیم تاکید کرد که اگر NFT های فورکی وجود داشته باشد، در بازار منعکس نخواهند شد. علاوه بر این، تیم اعلام کرد که آماده است تا با مشکلات احتمالی که ممکن است از ادغام ایجاد شود، روبرو شود.

به خواندن ادامه دهید…

میکرو بشردوستی NFT صدای جدیدی به اپرا می دهد

بلاک چین از طریق پروژه‌ای به نام Living Opera که بر ترکیب فناوری Web3 با موسیقی کلاسیک تمرکز دارد، وارد اپرا شد. هدف از این پروژه ارائه روشی جدید برای خوانندگان اپرا است تا از فرآیندهای سنتی مانند یافتن کمک های مالی و بودجه بگذرند.

سولا پاراسیدیس، مدیر اجرایی پروژه در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که مجموعه NFT Magic Mozart را نیز منتشر کرده است که به بازی تاس با موسیقی تولید شده به طور تصادفی منتسب به آهنگساز تأثیرگذار ولفگانگ آمادئوس موتزارت برنج ادای احترام می کند.

به خواندن ادامه دهید…

نام دامنه اتریوم در چارت هفتگی OpenSea بر روی میمون های خسته کننده قرار می گیرد

دامنه Ethereum Name Service (ENS) از مجموعه NFT محبوب Bored Ape Yacht Club (BAYC) از نظر معیارهای حجم معاملات 7 روزه در بازار NFT OpenSea بهتر عمل می کند.

حجم معاملات روزانه این پروژه نیز از 120.7 اتر (ETH) به 1044.6 ETH افزایش یافت و قیمت ENS با افزایش حجم 167 درصد افزایش یافت. در حال حاضر بیش از 2 میلیون لیست ENS در بازار NFT وجود دارد.

به خواندن ادامه دهید…

NFT Watchdog Rug Pull Finder از مزایای منحصر به فرد NFT استفاده می کند

NFT Watchdog که برای شناسایی کلاهبرداری های Web3 کار می کند، از هدایای NFT خود سوء استفاده کرد و به دو بازیگر اجازه داد به جای یک کیف پول، 450 NFT ایجاد کنند. تیم تأیید کرده است که این به دلیل نقص قرارداد هوشمند است که توسط یک منبع ناشناس 30 دقیقه قبل از پخش زنده مینت به آن اشاره شده است.

برای اصلاح این وضعیت، تیم Rug Pull Finder به یکی از هکرها جایزه 2.5 ETH در ازای 330 NFT پیشنهاد کرد و مهاجمان این معامله را پذیرفتند. از قضا، ضرابخانه رایگان NFT Bad Guys نام داشت و آثار هنری کلاهبردارانی را که بر روی بلاک چین بیداد می کردند را نشان می داد.

به خواندن ادامه دهید…

نیفتی نیوز: کیف پول بیل موری هک شد، نکات برجسته فیفا، نمودارهای برتر میوز و موارد دیگر…

یک افت NFT توسط بازیگر آمریکایی بیل موری توسط هکرها به سرقت رفت و 110 ETH از مجموع 119.2 ETH تولید شده توسط خیریه را گرفت. خوشبختانه برای موری، تیم امنیتی کیف پول او توانست مانع از دزدیدن سایر NFT های سوء استفاده کننده شود. در همین حال، فیفا با اعلام پروژه‌ای برای توکن‌سازی نکات برجسته درون بازی به‌عنوان مجموعه‌های دیجیتال، پیروی از NFT Collection NBA Top Shots را آغاز کرده است.

به خواندن ادامه دهید…

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش‌ها و بینش‌های مربوط به این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا