🚨 اخبار ارز دیجیتال

کشف ۳.۲ تریلیون شیبا اینو (SHIB) تنها در ۲۴ ساعت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حجم عظیمی از توکن های شیبا اینو از طریق یک سری تراکنش ها تنها در ۲۴ ساعت منتقل شد. حرکت عظیم SHIB به مبلغ ۳.۲ تریلیون، که به مقدار قابل توجهی پول می‌رسد، موج‌هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است زیرا ناظران بازار تلاش می‌کنند تا پیامدهای احتمالی آن را درک کنند.

از لیست تراکنش های مشاهده شده، مشخص است که یک بازیگر اصلی، احتمالاً یک نهنگ، توکن های SHIB را در مکان های مختلف توزیع می کند. فرستنده از یک کیف پول، این توکن ها را به صورت تکه ای در کیف پول های مختلف، از جمله سپرده به Coinbase، یکی از صرافی های پیشرو ارزهای دیجیتال، توزیع کرد. چنین معاملات بزرگی رویدادهای روزانه بازار نیستند و ممکن است نشان دهنده یک سری مانورهای مالی استراتژیک باشند.

نمودار SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

منطق پشت این انتقال‌های بزرگ می‌تواند از تلاش برای تنوع بخشیدن به دارایی‌ها یا انحلال موقعیت‌ها، توزیع مجدد دارایی‌ها برای اهداف ایمنی، یا حتی آماده‌سازی برای سرمایه‌گذاری در مقیاس بزرگ یا تامین مالی مشترک باشد. با توجه به حجم مورد بحث، این احتمال که این امر می تواند یک رویداد مهم بازار مانند سوختن توکن یا آماده سازی یک استخر نقدینگی جدید باشد را نمی توان رد کرد.

هنگام تجزیه و تحلیل تأثیر بالقوه بازار، چنین حرکت قابل توجهی از توکن ها معمولاً سطح بالایی از فعالیت را نشان می دهد که بسته به اقدامات بعدی کیف پول خریدار می تواند منجر به افزایش نقدینگی یا به طور بالقوه فروش شود. فروش این توکن ها در بازار ممکن است به دلیل افزایش ناگهانی عرضه باعث کاهش قیمت ها شود. برعکس، اگر اینها برای نگهداری به کیف پول منتقل شوند، می تواند عرضه در گردش را کاهش دهد و به طور بالقوه قیمت بازار را افزایش دهد.

با توجه به نمودار Shiba Inu (SHIB)، این توکن در حال حاضر پشتیبانی فنی را در حدود ۰.۰۰۰۰۰۷۹۱ دلار نشان می دهد. این سطحی است که در آن قیمت از لحاظ تاریخی پایین آمده است. در سمت مقاومت، SHIB با سقفی در حدود ۰.۰۰۰۰۰۹۵۶ دلار روبرو است و در صورت شکسته شدن این سقف، ممکن است سطح مقاومت بعدی را در سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۰۰ دلار آزمایش کنیم.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا