اخبار ارز دیجیتال

پایان مسابقه گاو نر؟نمودار پس از ۲۰۰٪ افزایش قیمت GRT در انتظار اصلاح است

اگرچه GRT از نظر فنی بیش از حد خرید است، پتانسیل بلندمدت آن به لطف اصول شبکه سالم به روند صعودی خود ادامه می دهد.

قیمت‌های گراف (GRT) در ۸ فوریه به دنبال اصلاح گسترده‌تر در دارایی‌های اصلی کریپتو کاهش یافت.

قیمت GRT در سایر نشانه های مدیریت داده افزایش می یابد

قیمت GRT تقریباً ۱۴.۵ درصد سقوط کرد و به ۰.۱۸ دلار در طول روز رسید که نشانه هایی از خشک شدن سودهای کوتاه مدت پس از افزایش بیش از ۲۰۰ درصدی در اوایل سال را نشان داد. در اوج جلسه، این توکن در ۷ فوریه با ۰.۲۳ دلار معامله شد که بالاترین سطح در ۹ ماه گذشته بود.

نمودار روزانه GRT/USD.منبع: Trading View

به دلیل کندی افزایش نرخ فدرال رزرو ایالات متحده (فدرال رزرو) و بهبود قوی در بازار بیت کوین (BTC)، بازار GRT پر از خرید با روحیه نسبتاً قوی ریسک شد.

افزایش قیمت GRT منجر به دستاوردهای مشابه در توکن های پلت فرم مدیریت داده شده است. ارزش بازار این بخش تا کنون در سال ۲۰۲۳ دو برابر خواهد شد و پروتکل اقیانوس (OCEAN)، شبکه ماسک (MASK) و پروتکل باند (BAND) به ترتیب ۲۰۰٪، ۱۰۰٪ و ۶۰٪ افزایش یافته اند.

توکن های مدیریت داده و عملکرد آنهامنبع: مساری

آیا اصلاحات قیمت The Graph ادامه خواهد داشت؟

افزایش چشمگیر قیمت GRT باعث شده است که نمودار از نظر فنی با توجه به شاخص روزانه قدرت نسبی (RSI) بیش از حد خرید شود.

قابل توجه است که RSI روزانه بالای ۷۰ است که تحلیلگران سنتی آن را سیگنالی برای خرید بیش از حد می دانند. این معمولا منجر به فرسودگی صعودی و به دنبال آن تثبیت یا اصلاح قیمت قابل توجه می شود.

در هر صورت، شرایط خرید بیش از حد GRT قیمت را در معرض خطر سقوط ۳۰ درصدی در ماه آینده به ۰.۱۳ دلار قرار می دهد، سطح حمایت از جلسه ادغام می تا ژوئن ۲۰۲۲. این خط همچنین نزدیک به ۰.۱۱ دلار در میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه جفت GRT/USD (EMA 200 روزه، موج آبی) ظاهر می شود.

نمودار روزانه GRT/USD.منبع: Trading View

با این حال، از دیدگاه اولیه، GRT با معیارهای شبکه سالم قوی تر به نظر می رسد.

به عنوان مثال، The Graph به دلیل انتقال زیرگراف‌ها از سرویس‌های میزبانی شده به شبکه‌های غیرمتمرکز (شبکه‌های اصلی) از مارس ۲۰۲۲ به بعد، ۶۶ درصد افزایش درآمد حاصل از هزینه‌های درخواست را در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ گزارش کرد.

نمودار سود در سه ماهه اخیرمنبع: مساری

اکوسیستم گراف شامل دو بازیگر اصلی است: توسعه دهندگان API (یا زیرگراف) روی زنجیره و مصرف کنندگان داده. مصرف کنندگان داده به توسعه دهندگان زیرگراف پول می پردازند تا داده ها را از بلاک چین بازیابی کنند که به آن هزینه پرس و جو می گویند. این هزینه به صورت توکن GRT پرداخت می شود.

میهای گریگور محقق مساری در گزارش فصلی این پروژه گفت:

این افزایش حجم احتمالاً مشارکت‌کنندگان عمده بیشتری را به پروتکل جذب می‌کند زیرا سودآوری شرکت‌کنندگان موجود را افزایش می‌دهد.»

مطالب مرتبط: نمودار نمایه ساز بلاک چین دو سال پس از راه اندازی Mainnet هنوز هم پذیرفته شده است

در نتیجه، تعصب بلندمدت GRT ممکن است نسبت به گاوها مغرضانه باقی بماند.همچنین Altcoin Sherpa، تحلیلگر مستقل پیش بینی کنید پس از آن که Graph Token 0.13 دلار را به عنوان پشتیبانی آزمایش کرد، عقب نشینی شدیدی داشت.

نمودار روزانه GRT/USD.منبع: Altcoin Sherpa

او نوشت: «من فقط منتظر اصلاح می‌شوم یا با کاهش خرید می‌کردم.

“شما به دنبال چیزی شبیه به این در ۰.۱۳ در TF پایین خواهید بود. قبل از مرحله بعدی مقداری تثبیت وجود دارد. با توجه به اینکه این پا چقدر بد پیش رفت، مقدار بیشتری در مخزن باقی مانده است. فکر می کنم این مقدار دیوانه کننده است.”

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا