اخبار ارز دیجیتال

ایموجی به عنوان مشاوره مالی به حساب می آید و دارای عواقب قانونی، قوانین قضاوت است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

لیزا براگانکا، مدیر سابق شعبه SEC، در مورد عواقب قانونی استفاده از ایموجی ها به مردم هشدار داده است.

در پرونده اخیر دادگاه، یک قاضی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک حکم داد که پیکتوگرام هایی مانند کشتی های موشکی، نمودارهای سهام و کیسه های پول نشان دهنده “سود پولی ناشی از سرمایه گذاری” هستند.

لیزا براگانکا، مدیر شعبه سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، در توییتی نوشت که کاربران ممکن است عواقب قانونی بالقوه استفاده از شکلک‌هایی را داشته باشند که می‌تواند درآمدهای آینده را نشان دهد. من به شما هشدار دادم. او توییت کرد:

براگانکا پیوندهایی را به پرونده های دادگاه ارائه کرده است که در آن قاضی فدرال، ویکتور ماررو، درخواست رد شکایت اصلاح شده را رد کرده است که ادعا می کند لحظه های شات برتر NBA Dapper Labs قوانین امنیتی را نقض کرده است.

توئیت های برتر NBA به نقل از داوران.منبع: پرونده های قضایی

در این پرونده، قاضی خاطرنشان کرد که برخی از توییت‌های منتشر شده در توییتر توسط حساب NBA Top Shots حاوی یک ایموجی است که نشان دهنده سود مالی است. و در حالی که کلمه تحت اللفظی “سود” در هیچ یک از توییت ها وجود ندارد، ایموجی “کشتی موشکی”، شکلک “نمونه سهام” و شکلک “کیف پول” به طور عینی یکی هستند، این به معنای دو چیز است: بازگشت مالی سرمایه گذاری. . من نوشته ام.

اعضای جامعه ارزهای دیجیتال به این هشدار واکنش نشان دادند و واکنش‌های مختلفی را در توییتر منتشر کردند. 1 کاربر توییتر توضیح داد در حالی که این خبر ‘تراژیک’ است، خبر دیگری تیز آزادی بیان دیگر شامل ایموجی ها نمی شود. از سوی دیگر، کاربر تصمیم گرفت در مورد معنای استفاده از ایموجی اظهارنظر کند.

اعضای انجمنی که استفاده خود از شکلک ها را اعلام می کنند.منبع: توییتر

در 23 فوریه، وکلای دادگستری همچنین به تصمیم قاضی مبنی بر اجازه دادرسی علیه Dapper Labs واکنش نشان دادند. جیک چروینسکی، وکیل دادگستری ایالات متحده، گفت: «بیهوده» است که دادگاه های ایالات متحده دارایی های بلاک چین های خصوصی را به عنوان اوراق بهادار در نظر بگیرند. چروینسکی توضیح داد که این امر می‌تواند همه توسعه‌دهندگان بزرگ بازی‌های ویدیویی، پلتفرم‌های فروش بلیت و برنامه‌های پاداش سفر را به شرکت‌هایی تحت نظارت SEC تبدیل کند.

مربوط: شکایت SEC علیه Paxos به دلیل BUSD Stumps Crypto Community

به طور مشابه، نحوه ردیابی Terra توسط SEC نیز توجه وکلا را به خود جلب کرد. در 17 فوریه، یک وکیل رمزارز در توییتر نظرات خود را در مورد موضوع SEC بیان کرد، که ادعا می کند Terra یک سری اوراق بهادار رمزنگاری شده را فروخته است. جاستین برودر، وکیل دادگستری، اقدامات SEC را “وحشیانه” توصیف کرد.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا