🚨 اخبار ارز دیجیتال

فناوری جدید برای ایجاد «اخلاق جدید» برای بشریت: MEWS 2023


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دکتر استفان کاستل اظهار داشت که فناوری‌های جدیدی مانند بلاک چین، متاورس و هوش مصنوعی، اخلاق و گونه‌های جدیدی از بشریت را به وجود خواهند آورد.

در سال های اخیر، فناوری های نوظهور در بسیاری از صنایع بزرگ در سراسر جهان نفوذ کرده اند. چه بلاک چین مورد استفاده برای مبارزه با تغییرات آب و هوا باشد یا هوش مصنوعی (AI) که پیش‌بینی می‌شود رشد اقتصادی را افزایش دهد.

در کنفرانس Metaverse Entertainment Worlds (MEWS) در موناکو، کوین تلگراف با دکتر استفان کاستل گفتگو کرد تا در مورد اینکه چگونه فناوری‌های نوظهور اخلاقی جدید ایجاد می‌کنند، بازی بانکداری را تغییر می‌دهند و موارد دیگر صحبت می‌کنند.

کاستل یک شاهد متخصص در دعاوی دسته جمعی در ایالات متحده است و دارای مدرک دکترا است. او اخیراً درگیر دعوای بزرگی از غول‌های رمزنگاری مانند وویجر و بایننس شده است.

کریستینا لوکرزیا کورنل، سردبیر Cointelegraph در گفتگو با دکتر استفان کاستل در MEWS 2023.

کارشناسان حقوقی با برجسته کردن اعتماد به عنوان یک موضوع اساسی در فضای فناوری در حال ظهور شروع کردند. او اعتماد را به بحران اخیر بانکی ایالات متحده مرتبط دانست و اظهار داشت که این نیز “ایده اساسی بانکداری” در چشم انداز بانک است.

او گفت، اما بانک‌ها در حال حاضر «با یک مدل کسب‌وکار اساساً بد کار می‌کنند». وی خاطرنشان کرد که جامعه ارزهای رمزنگاری شده چشم انداز ایجاد انقلابی در سیستم مالی از طریق نوآوری های تکنولوژیکی دارد، اما این مقررات ضروری است.

هنوز قوانینی وجود دارد که از سرمایه‌گذارانی که سرمایه‌گذاری‌های خود را در ارزهای دیجیتال مانند هر سرمایه‌گذاری بالقوه دیگری مدیریت می‌کنند، صرفاً به این دلیل که متفاوت هستند، محافظت می‌کند.

وقتی صحبت از فناوری‌های جدیدی مانند هوش مصنوعی می‌شود، کاستل پیش‌بینی می‌کند که بانک‌ها در اتخاذ چنین فناوری‌هایی در «مرز» خواهند بود.

وی گفت: بانک ها تلاش می کنند این کار را به نفع خود انجام دهند. “ایمن باشید، پول مطمئن داشته باشید، سرمایه گذاری های خوبی انجام دهید، ضرر نکنید، ورشکست نشوید، معمای کارهایی که آنها در بانک ها انجام می دهند را حل نکنید.”

مربوط: معاون رئیس‌جمهور ایالات متحده، مدیران ارشد فناوری برتر را برای بحث در مورد خطرات هوش مصنوعی گرد هم می‌آورد

علاوه بر سود بانک ها، کاستل در ادامه خاطرنشان کرد که معرفی هوش مصنوعی به بشریت باعث “دموکراتیزه شدن و کالایی شدن اطلاعات” خواهد شد.

این بدان معناست که همه انسان‌های روی زمین، و شاید حتی برخی از حیوانات، به اندازه باهوش‌ترین و خلاق‌ترین انسان‌های جهان باهوش و خلاق هستند.»

او پیشنهاد کرد که انسان ها باید با استفاده از هوش مصنوعی و سایر فناوری های نوظهور مانند متاورس «اجتماعی» شوند.

“این هنوز هم کاری را برای ما انجام خواهد داد. مفید است، ارزشمند است، الهام بخش است، سازنده است. اگر قرار است همه کاره باشد، باید همه این کارها را انجام دهد.”

هوش مصنوعی از زمان افزایش محبوبیت خود در بین عموم مردم در ماه های اخیر، هیچ کمبودی در موارد استفاده مشاهده نکرده است. قانونگذاران بریتانیا در حال بررسی استفاده از این فناوری به عنوان ابزاری برای رشد اقتصادی هستند.

در فضای کریپتو، صرافی ها چت ربات های مبتنی بر هوش مصنوعی را برای آموزش کاربران در مورد همه چیز از اخبار صنعت، قیمت توکن، رویدادها و موارد دیگر پیاده سازی کرده اند.

من واقعاً امیدوارم که هر فناوری جدیدی که در مورد آن صحبت می کنیم واقعاً اخلاق جدیدی را برای بشریت جدیدی که هستیم ایجاد کند.»

کاستل بر این باور است که آنچه اکنون در عرصه فناوری نوظهور شاهد آن هستیم، تنها آغاز چیزی است که او آن را “سایبورگیزه کردن” انسان ها می نامد.

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و با ارزهای دیجیتال به انسان ها انگیزه دهیم

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا