اخبار ارز دیجیتال

به سرمایه گذاران EMAX سومین و آخرین شانس در دعوای تبلیغاتی افراد مشهور داده شد

قاضی که رئیس یک دادخواست دسته جمعی است که توسط سرمایه گذاران توکن EMAX مطرح شده است، به آنها یک فرصت نهایی داده است تا علیه افراد مشهوری که ادعا می شود این توکن را تبلیغ کرده اند، اقدام کنند.

به شاکیان دعوای دسته جمعی سرمایه گذاران اتریوم مکس (EMAX) حکم نهایی داده شده است که ادعاهای خود را علیه افراد مشهوری که آنها را به تبلیغ ارز دیجیتال منقرض شده متهم می کنند، اصلاح می کند.

مایکل فیتزجرالد، قاضی ناحیه ایالات متحده در یک حکم دادگاه در تاریخ ۳ اکتبر گفت که به سرمایه گذاران EMAX فرصت سوم و نهایی برای ارائه شکایت اصلاح شده را می دهد.

شکایت دسته جمعی در سال ۲۰۲۲ علیه بوکسور فلوید می ودر، ستاره NBA، پل پیرس، و ستاره تلویزیون رئالیتی کیم کارداشیان، در میان دیگران، به دلیل تبلیغ EMAX، که این شکایت آن را طرح “پمپ و تخلیه” می نامد، تنظیم شد. من از خواب بیدار شدم. به ظن انجام این کار

یک قاضی سال گذشته این پرونده را رد کرد، اما در ژوئن دوباره آن را احیا کرد و از رد ادعاهای “رقابت ناعادلانه” شاکیان علیه افراد مشهور خودداری کرد. به چهار پیشنهاد به ترتیب جدید رسیدگی شد.

گزیده ای از دستور قاضی فیتزجرالد مبنی بر طرح درخواست ارائه شده به دادگاه. منبع: CourtListener

دادگاه ادعاهای حقوق مصرف کننده ایالتی می ودر را رد می کند و به این نتیجه می رسد که شاکیان ادعاهای اهمیت کافی داشتند و می ودر نتوانست فاش کند که یک مروج پولی است. این دادخواست رد شد.

دادگاه همچنین دریافت که یک ظن منطقی وجود دارد که آقای پیرس یا عواملش توکن ها را به نفع آقای پیرس فروخته و معامله کرده اند، و ادعاهای حقوق مصرف کننده ایالتی آقای پیرس و ادعاهای دستکاری را رد کرد. این دادخواست نیز رد شد.

دادگاه یکی از درخواست‌های جیووانی پرون، بنیانگذار EMAX برای رد همان ادعای مصرف‌کننده را رد کرد، اما ادعای اوراق بهادار را رد کرد، زیرا پرون ادعا نکرد که شخصاً توکن‌ها را فروخته است. اجازه اصلاح این رد را داد.

دادگاه گفت که شاکیان باید شکایت خود را مجدداً ثبت کنند و متهمان باید به ادعاهای باقی مانده پاسخ دهند و قاضی فیتزجرالد نوشت:

شاکیان بارها در اصلاح نواقص شناسایی شده توسط دادگاه کوتاهی کرده اند و به وضوح به آنها هشدار داده شده است که این آخرین فرصت آنها برای انجام این کار خواهد بود.

مربوط: تام هنکس، مستر هیولا و سایر افراد مشهور در مورد کلاهبرداری‌های دیپ‌فیک هوش مصنوعی هشدار می‌دهند

اتریوم مکس، که به اتریوم مرتبط نیست، ادعا می‌کند که یک «توکن فرهنگی» است که «شکاف بین ظهور توکن‌های جامعه و سکه‌های پایه ارزهای رمزنگاری‌شده معروف را پل می‌کند».

در اکتبر ۲۰۲۲، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، کیم کارداشیان را به دلیل تبلیغ غیرقانونی توکن ها به عنوان اوراق بهادار متهم کرد. او موافقت کرد که به دلیل مشارکت خود ۱.۲۶ میلیون دلار جریمه بپردازد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا