اخبار ارز دیجیتال

قاضی می گوید که اقدام کلاس EMAX علیه کیم کی و می ودر بازگشایی خواهد شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک قاضی فدرال سال گذشته این پرونده را رد کرد، اما قاضی منطقه ای ایالات متحده، مایکل فیتزجرالد، به شاکیان فرصت دیگری برای شکایت از چهره مشهور داده است.

متهمان سرشناس کیم کارداشیان و فلوید می ودر دوباره در یک دادخواست دسته جمعی مورد اعتراض قرار گرفتند که آنها را به تبلیغ غیرمنصفانه توکن ارز دیجیتال اتریوم مکس (EMAX) متهم می کند.

یک شکایت دسته جمعی علیه این زوج در ژانویه ۲۰۲۲ به اتهام ترویج یک طرح “پمپ و تخلیه” مطرح شد، اما توسط یک قاضی فدرال در کالیفرنیا در دسامبر ۲۰۲۲ رد شد.

با این حال، مایکل فیتزجرالد، قاضی ناحیه ایالات متحده، در یک حکم جدید در ۶ ژوئن، حکم داد که شاکیان علیه کارداشیان، ستاره تلویزیون واقعیت و می ودر، قهرمان بوکس، به دلیل نقششان در تبلیغ توکن EMAX 2021، “غیر موجه” هستند. از رد ادعای “رقابت” خودداری کردند.

قاضی اکنون دریافت که کارداشیان، می‌ودر، و ستاره NBA، پل پیرس، «با تبلیغ فرصت‌های سرمایه‌گذاری که هیچ طرح تجاری قانونی نداشتند، حمایت و سود را به قیمت طرفداران به دست آوردند.» ما مناسب دیدیم شکایت ۱۶۲ صفحه‌ای ادعایی را اصلاح کنیم.

فیتزجرالد گفت: «دادگاه اساساً در حال رسیدگی به یک شکایت کاملاً جدید با متهمان جدید و برخی ادعاهای جدید است.

گزیده ای از تصمیم در پرونده CV 22-00163-MWF.منبع: تامسون رویترز

قاضی فیتزجرالد گفت که تبلیغات توکن های رمزنگاری بدون افشای غرامت دریافتی آنها یک “عملی غیرمنصفانه و در نتیجه ناعادلانه” است.

وی افزود که متهمان سرشناس هیچ مدرکی ارائه نکردند که اوضاع را به نفع خود منعکس کند.

متهمان هیچ مزیتی از اجازه دادن به سلبریتی ها برای تایید محصولات بررسی نشده بدون افشای اینکه پول دریافت می کنند، ندارند.

با این حال، او هشدار داد که وکلای دادرسی گروهی اسکات و اسکات باید توضیح دهند که چگونه تبلیغات افراد مشهور روی قیمت آن تأثیر می گذارد.

به گزارش رویترز، شان ماسون از Scott+Scott گفت تاییدیه های گمراه کننده افراد مشهور جوهره مدل کسب و کار Emax است.

کارداشیان در یک پست اینستاگرامی در ژوئن ۲۰۲۱ توکن EMAX را وصل کرد و می ودر در همان ماه در جریان مسابقه خود با ستاره یوتیوب، لوگان پل، نشان EMAX را روی تنه بوکس خود پوشید.

طبق مقاله سفید، اتریوم مکس ادعا می‌کند که یک «توکن فرهنگی» است که «شکاف بین ظهور توکن‌های جامعه و سکه‌های شناخته‌شده بنیاد ارزهای دیجیتال را پر می‌کند،» اما اتریوم دقیقا چیست؟ این مهم نیست.

مربوط: سلبریتی هایی که با حمایت از ارزهای رمزنگاری شده سوختند و از پس آن برآمدند

در اکتبر ۲۰۲۲، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کارداشیان را به دلیل تبلیغ غیرقانونی ارزهای دیجیتال متهم کرد. او موافقت کرد که ۱.۲۶ میلیون دلار جریمه برای مشارکتش در تبلیغات EMAX بپردازد.

دعوای حقوقی دسته جمعی از سرمایه گذارانی که این توکن ها را با پول افراد مشهور خریداری کرده اند، اما مبلغ واقعی را مشخص نکرده اند، به دنبال خسارت است.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا