اخبار ارز دیجیتال

الروند به عنوان MultiversX تغییر نام داد و تمرکز را به Metaverse تغییر داد

توسعه دهنده بلاک چین اعلام کرده است که به MultiversX تبدیل خواهد شد تا تمرکز خود را بر توسعه متاورس تغییر دهد و سه محصول جدید را معرفی کند.

الروند، توسعه‌دهنده فناوری بلاک چین اعلام کرده است که در حال تعریف مجدد خود به عنوان یک برند جدید متمرکز بر متاورس است.

این شرکت که قبلا با نام Elrond شناخته می شد، با نام جدید MultiversX به جلو حرکت خواهد کرد و سه محصول جدید متاورس فوروارد را معرفی خواهد کرد. xFabric، xPortal و xWorlds سه ابزار جدیدی هستند که در پشت این تغییر نام تجاری قرار دارند، همه با هدف کمک به سازندگان و کاربران متاورس هستند.

ابزارها شامل پورتال های متاورس، دارندگان دارایی دیجیتال، ابزارهای سازنده و ماژول های بلاک چین قابل استقرار هستند.

بنیامین مینکو، مدیرعامل Elrond به کوین تلگراف اظهار داشت که ریباند جدید هم به نفع واقعیات دیجیتال و هم از واقعیت های فیزیکی خواهد بود.

ما اکنون در موقعیتی هستیم که می‌توانیم راه بزرگ‌تری برای رشد، پذیرش و سودمندی برای دنیای فیزیکی و متاورژن ایجاد کنیم.»

MultiversX گفت که قصد دارد به ایجاد جامعه و زیرساخت هایی که شبکه الروند قبلاً ایجاد کرده است، از جمله فناوری ها و اکوسیستم های موجود، ادامه دهد. به گفته مینکو، جامعه الروند همیشه از پیشرفت های جدید دفاع کرده است.

“برای خلق یک شاهکار، باید به جهان متفاوت نگاه کرد و ضربات جسورانه ای انجام داد. جامعه همیشه وقتی جهش های بزرگی انجام دادیم از ما تشکر کرده است.”

در اوایل سال جاری، موسسه ملی تحقیق و توسعه انفورماتیک در بخارست، رومانی اعلام کرد که از بلاک چین الروند برای توسعه یک سیستم دامنه غیرمتمرکز و بازار NFT استفاده خواهد کرد.

مربوط: یکی از بنیانگذاران سندباکس توضیح می دهد که متاورس چگونه برای برندها تکامل یافته است: Web Summit 2022

زیرا این محور جدید از Elrond به Metaverse در حال تغییر تمرکز در همان جهت برای بسیاری از برندها، شبکه ها و حتی افراد است.

با وجود گزارش‌های رد شده اخیر مبنی بر دخالت کمتر در متاورس، شرکت‌ها همچنان به ورود خود ادامه می‌دهند. اخیراً متا و مایکروسافت اپلیکیشن های Office 365 را به Metaverse معرفی کردند و سازمان مالیاتی نروژ دفتری را در Decentraland برای دسترسی به نسل های جوان افتتاح کرد.

گزارش سه ماهه سوم DappRadar نشان می دهد که بازی بلاک چین و پروژه های Metaverse با هم ۱.۳ میلیارد دلار سرمایه گذاری خطرپذیر در دوره جولای تا سپتامبر افزایش دادند. بر اساس همین گزارش، پروژه های زیرساختی متاورس بیش از ۳۶ درصد از سرمایه گذاری ها در سه ماهه را به خود اختصاص داده اند.

توسعه دهندگان در فضای Web3 نیز فناوری های جدیدی را برای بهبود بازی های Metaverse به کار می برند تا محیط دیجیتالی بهتری را برای کاربران خود بسازند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا