🚨 اخبار ارز دیجیتال

ذخایر بیت کوین تسلا و اسپیس ایکس ایلان ماسک فاش شد: داده ها

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک پیشرفت تکان دهنده برای صنعت کریپتو، داده های پلتفرم تحلیل بلاک چین Arkham روشن شد اندازه بیت کوین (BTC) متعلق به شرکت های ایلان ماسک تسلا و اسپیس ایکس.

دارایی بیت کوین تسلا و اسپیس ایکس

طبق پست اخیر در X، Arkham فاش کرد که تسلا در حال حاضر دارای ۱۱۵۱۰ بیت کوین است که در ۶۸ آدرس توزیع شده است، به ارزش تقریبی ۷۸۰ میلیون دلار.

علاوه بر این، داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که SpaceX صندوق بیت کوین مخصوص به خود را دارد که در مجموع ۸۲۹۰ بیت کوین در ۲۸ آدرس توزیع شده است که ارزش آن تقریباً ۵۶۰ میلیون دلار است.

چیزی که این بیانیه را شگفت‌انگیزتر می‌کند این است که با بیانیه قبلی تسلا در گزارش Q4 خود که در آن ادعا می‌کرد ۹۷۲۰ بیت کوین در اختیار دارد، تناقض دارد. یافته‌های Arkham نشان می‌دهد که دارایی‌های بیت‌کوین تسلا بیشتر از رقم گزارش‌شده قبلی است، که نشان‌دهنده پتانسیل بیشتری برای سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال نسبت به آنچه قبلاً فاش شده بود، دارد.

سفر تسلا به دنیای بیت کوین در فوریه ۲۰۲۱ آغاز شد، زمانی که این شرکت با سرمایه گذاری قابل توجه ۱.۵ میلیارد دلاری در این ارز رمزنگاری شده خبرساز شد. این اقدام موج‌هایی را در دنیای کریپتو ایجاد کرد و ارزش بیت‌کوین را به بالاترین حد خود رساند.

با این حال، آرکام در آخرین گزارش خود اعلام کرد که تسلا برخی از دارایی های خود را کنار گذاشته و در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ به ارزش ۲۷۲ میلیون دلار و در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ به ارزش ۹۳۶ میلیون دلار بیت کوین فروخته است. جالب اینجاست که تسلا اینتل اکسچنج بونتی Arkham یک خرید خودروی تسلا مرتبط با تسلا را فاش کرد. خوشه بزرگتر ذخایر بیت کوین تسلا اعتبار بیشتری برای یافته های این پلتفرم فراهم می کند.

موضع ماسک در مورد ارز دیجیتال

علیرغم حمایت ایلان ماسک از بیت کوین، ایلان ماسک تا حدودی نسبت به ارزهای دیجیتال به طور کلی مردد است. هنگامی که کتی وود از او در مورد تأثیر او بر سیستم پولی پرسید، ماسک اعتراف کرد که زمان کمی را برای ارزهای دیجیتال صرف کرده است اما علاقه شدیدی به درک ماهیت پول نشان داد.

ماسک، به ویژه، از حامیان پر سر و صدا Dogecoin بوده است، و اغلب از آن به عنوان “پول مردم” یاد می کند و از آن به طرق مختلف از جمله در رسانه های اجتماعی حمایت می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا