اخبار ارز دیجیتال

صحبت‌های ایلان ماسک درباره پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال

ایلان ماسک رئیس توییتر و مدیرعامل تسلا فردی است که مجله تایم او را به‌عنوان شخصیت سال2021 انتخاب کرده‌است. او بارها در صفحهٔ توییتر خود درمورد ارزهای دیجیتال و آیندهٔ آن‌ها مطالبی نوشته است. یکی از توییت‌های اخیر او درمورد بیت‌کوین، دوج کوین و اتریوم بوده‌است. بعد از توییت او درمورد بیت‌کوین که نوشته بود” بیت‌کوین موفق خواهد شد، اما ممکن است زمستان طولانی باشد.” قیمت این ارز دیجیتالی به‌طور قابل توجهی افزایش پیدا کرد. افرادی که به سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال علاقه دارند، به سخنان ایلان ماسک درمورد قیمت ارز دیجیتال باید توجهٔ ویژه‌ای داشته باشند. همچنین او در طی مصاحبه‌ای که با مجله تایم داشت، درمورد بیت‌کوین چنین گفته است که” بیت‌کوین برای انجام تراکنش مناسب نیست، زیرا هزینهٔ هر تراکنش زیاد و حجم هر تراکنش کم است”. در ادامهٔ این مقاله قصد داریم صحبت‌های ایلان ماسک دربارهٔ ارزهای دیجیتال را بیشتر بررسی کنیم، پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

صحبت‌های ایلان ماسک درمورد ارز دیجیتال بیت‌کوین و دوج کویین

با پیدایش ارزهای دیجیتال افراد زیادی به سرمایه‌گذاری بر روی آن‌ها علاقه‌مند شدند. بازار سرمایهٔ ارزهای دیجیتال نوسانات بسیار زیادی دارد و به همین دلیل سرمایه‌گذاری در این بازار همراه با ریسک است. افرادی که بتوانند آیندهٔ ارزهای دیجیتال را به‌درستی پیش‌بینی کنند، می‌توانند سود خوبی از افزایش یا کاهش قیمت ارز دیجیتال به‌دست آورند. سخنان ایلان ماسک درمورد ارزهای دیجیتال به سرمایه‌گذاران در پیش‌بینی آیندهٔ بازار کمک زیادی می‌کند. این فرد جزو ثروتمندترین مردهای جهان است و با پیش‌بینی‌هایی که درمورد ارزهای دیجیتال می‌کند، می‌تواند کمک زیادی به سرمایه‌گذاران این بازار کند. صحبت‌های ایلان ماسک درمورد بیت‌کوین و دوج کوین باعث شده‌است که این دو ارز دیجیتالی افزایش قیمت چشمگیری داشته باشند. طی مصاحبه‌ای که ایشان با مجله تایم داشته‌اند، درمورد ارز دیجیتال دوج کوین گفته‌اند که”اگرچه دوج کوین به‌عنوان یک شوخی احمقانه ایجاد شده‌است، اما برای تراکنش‌ها مناسب‌تر است”

مدیر عامل تسلا اخیراً درمورد افزایش قیمت ارز دیجیتال دوج کوین در صفحهٔ توییتر خود به‌صورت زنده گفته است که” Doge to the moon”. همچنین او قبلاً گفته بود که شخصاً بر روی سه ارز دیجیتال بیت کوین، دوج کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری کرده‌است.

اظهار نظر ایلان ماسک درمورد بحران صرافی FTX

همان طور که در مقاله “نظر ایلان ماسک درباره آینده قیمت ارزهای دیجیتال” نیز گفته شد، با توجه به ورشکسته شدن صرافی FTX و بحران‌هایی که این صرافی برای سرمایه‌گذاران ایجاد کرده‌است، آقای ماسک درمورد آیندهٔ ارزهای دیجیتال گفته است که” من تأکید می‌کنم اگر رمز ارز دارید، آن را در یک کیف‌پول سرد با دسترسی مستقیم نگه دارید نه در یک صرافی. این عاقلانه‌ترین کار است”. این گفتهٔ ایشان به سرمایه‌گذارانی که نگران آیندهٔ قیمت ارز دیجیتال خود هستند کمک زیادی می‌کند. همچنین او بیان کرده‌است که آیندهٔ درخشانی را برای سه ارز بیت‌کوین، دوج کوین و اتریوم می‌بیند. افرادی که قصد دارند در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند، همواره باید به اخبار و سخنان افراد موفق در این زمینه توجه داشته باشند.

ایلان ماسک - موبو ارز

اهمیت دانستن قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال

همان‌طور که قبلاً به آن اشاره کردیم، بازار کریپتوکارنسی نوسانات بسیار زیادی دارد. به همین دلیل دانستن قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. افرادی که در این بازار سرمایه‌گذاری کرده‌اند، با دانستن قیمت ارز دیجیتال می‌توانند در فرصت مناسب دارایی‌های خود را بفروشند یا آن‌ها را با خرید ارزهای جدید افزایش دهند. درواقع رمز موفقیت در این بازار، باخبر بودن از قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال است. به همین دلیل سرمایه‌گذاران قبل از این‌که تصمیم به سرمایه‌گذاری بر روی یک ارز دیجیتالی کنند، باید از قیمت لحظه‌ای آن باخبر باشند. با این کار آن‌ها می‌توانند پیش‌بینی درست‌تری از آیندهٔ ارز موردنظر خود به‌دست آورند.

توجه نکردن به این نکتهٔ بسیار مهم ممکن است باعث ازدست‌رفتن سرمایهٔ فرد در آینده شود. بیشتر صرافی‌ها جدول ارز دیجیتال به همراه قیمت آن‌ها را ارائه می‌دهند. افرادی که به سرمایه‌گذاری در این بازار علاقه دارند، باید به‌صورت مدام به این جدول‌ها سر بزنند و قیمت‌های جدید را بررسی کنند. همچنین سایت‌های زیادی وجود دارند که با ارائه لیست ارز دیجیتال به همراه قیمت آن‌ها، به سرمایه‌گذاران کمک می‌کنند تا بهترین تصمیمات را بگیرند.

چه زمانی باید خرید یا فروش ارز دیجیتال انجام شود؟

بازار کریپتوکارنسی یک بازار پرنوسان است و افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در این بازار را دارند باید اطلاعات خود را درزمینهٔ سرمایه‌گذاری افزایش دهند. اما به‌طورکلی می‌توانیم بگوییم که سرمایه‌گذاران برای کسب سود بیشتر، باید توجه داشته باشند که قیمت ارز دیجیتال در چه زمانی در پایین‌ترین حد خود است تا با خرید ارز بتوانند بر روی آن سرمایه‌گذاری کنند. همچنین با توجه به تحلیل بازار، باید بتوانند پیش‌بینی کنند که چه زمانی باید دارایی‌های خود را بفروشند. افراد می‌توانند با بررسی جدول ارز دیجیتال که در برخی از صرافی‌ها ارائه می‌شود، از قیمت روز آن‌ها باخبر شوند. به این ترتیب می‌توانند در فرصت‌های مناسب، اقدام به خرید یا فروش ارز موردنظر خود کنند. از دست دادن فرصت‌های مناسب گاهی اوقات باعث ضررهای مالی بزرگی می‌شود. به همین دلیل فرد سرمایه‌گذار باید اطلاعات خود را به‌روز نگه دارد.

دوج کوین - موبو ارز

خلاصه

به‌طورکلی می‌توانیم بگوییم که افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار کریپتوکارنسی را دارند، باید از قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال باخبر باشند، زیرا این بازار نوسانات زیادی دارد و سرمایه‌گذاران برای این‌که بتوانند تصمیمات درستی بگیرند، باید در فرصت‌های مناسب خرید یا فروش ارز دیجیتال را انجام دهند. ایلان ماسک یکی از ثروتمندترین افراد جهان در صفحه توییتر خود درمورد ارزهای دیجیتال اظهارات زیادی کرده‌است. نظرات و حرف‌های ایشان می‌تواند کمک بزرگی به سرمایه‌گذاران کند تا بتوانند بهترین تصمیم را در این بازار بگیرند. افرادی که به این بازار علاقه دارند، می‌توانند با مراجعه به لیست ارز دیجیتال که در برخی از صرافی‌ها یا سایت‌ها وجود دارد از قیمت روز ارزها مطلع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا