اخبار ارز دیجیتال

ایده نوآورانه ایلان ماسک توسط بنیانگذار DOGE و انجمن کریپتو پشتیبانی می شود

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • موسسه فناوری و علم تگزاس با پرداخت های DOGE
  • تجربه قبلی ماسک در راه اندازی مدارس

رئیس تسلا، اسپیس ایکس و همانطور که سه سال پیش بود، اکنون یکی از دو خالق DOGE است و توسط جامعه ارزهای دیجیتال به طور کلی پشتیبانی می شود.

موسسه فناوری و علم تگزاس با پرداخت های DOGE

ماسک غول فناوری و صد میلیاردر در توئیتی اخیر از جامعه توییتر پرسید که آیا ایده تاسیس موسسه فناوری و علم تگزاس را دوباره بررسی می کند. ماسک اضافه کرد که این دانشگاه شامل رشته های علوم اجتماعی پیشرفته نیز می شود.

از جمله طرفداران کریپتو که نظرات حمایتی زیر توییت ماسک منتشر کردند، بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin بود.

ماسک این ایده را برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ در توییتر بیان کرد. در آن زمان، او اظهار داشت که اگر موسسه فناوری و علوم تگزاس را تأسیس کند، پرداخت ها به صورت Dogecoin پذیرفته می شود و به صاحبان سگ تخفیف داده می شود.

او توییت خودش را در آخر هفته پسندید، جایی که به نظر می رسید به این ایده باز می گردد و آن را جدی می گیرد.

تجربه قبلی ماسک در راه اندازی مدارس

در سال ۲۰۱۴، ماسک مدرسه Astra Nova را تأسیس کرد، یک مدرسه آنلاین غیرانتفاعی در پردیس SpaceX در کالیفرنیا. این مدرسه نوآورانه ای بود که او پنج فرزندش را از یک مدرسه عادی به آنجا منتقل کرد زیرا برنامه درسی را تأیید نمی کرد.

طبق اظهارنامه مالیاتی، در دسامبر ۲۰۲۳، ماسک ۱۰۰ میلیون دلار به بنیاد خیریه با هدف تأسیس مدارس ابتدایی و متوسطه در آستین، تگزاس اهدا کرد. اکنون، او مشغول جستجوی اعتبار از انجمن جنوبی کالج ها و کمیسیون مدارس در کالج ها برای تأسیس دانشگاه خود است.

برنامه درسی این مدرسه شامل “دوره های ریاضی، علوم، مهندسی و فیزیک، و همچنین تجربه یادگیری عملی از جمله شبیه سازی، مطالعات موردی، پروژه های ساخت/طراحی و آزمایشگاه” خواهد بود.

مدرسه رایگان خواهد بود و از طریق کمک های مالی تأمین می شود و دانش آموزان بر اساس شایستگی پذیرش می شوند. مدرسه قصد دارد پنجاه دانش آموز را برای شروع ثبت نام کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا