اخبار ارز دیجیتال

اعلامیه Major X ایلان ماسک جامعه کریپتو را شگفت زده کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک، غول فناوری، در پلتفرم شبکه اجتماعی X اعلامیه غافلگیرکننده ای کرد. این اعلامیه و احتمالاً یک تبلیغ نیز باعث واکنش شگفت‌انگیز و مشتاقانه‌ای از سوی توییتر رمزنگاری و اعضای عادی جامعه در این پلتفرم شد.

ایلان ماسک از قرارداد تلفن همراه خود به نفع X منصرف خواهد شد

ماسک در توییتی اعلام کرد که قصد دارد تا چند ماه دیگر استفاده از شماره تلفن خود را متوقف کند و از برنامه X فقط برای پیام‌های متنی و تماس‌های صوتی/تصویری استفاده کند. مورد دوم هنوز پیاده سازی نشده است، اما سال گذشته رئیس X اظهار داشت که تیم توسعه روی این ویژگی ها کار می کند.

بسیاری از طرفداران ارزهای دیجیتال و کاربران معمولی پلتفرم X به این موضوع پاسخ دادند، برخی مشتاق به نظر می رسیدند در حالی که نظرات دیگران نگران کننده به نظر می رسید. لارک دیویس یوتیوبر معروف رمزارز اظهار داشت که او نیز “می تواند همین مسیر را دنبال کند.” یکی از طرفداران بزرگ XRP @XRPcryptowolf بار دیگر از ماسک پرسید که آیا ماسک اضافه کردن XRP را به عنوان یک روش پرداخت در این پلتفرم در نظر دارد یا خیر.

دیگران شروع به بررسی این موضوع کرده اند که آیا همه شماره تلفن های کاربران باید اجباری از حساب های X حذف شوند.

کارت

عواقب احتمالی تصمیم ماسک

این اقدام ماسک می تواند کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کند

برخی ممکن است در واقع از ماسک پیروی کنند و شروع به استفاده از تلفن همراه خود نه برای اتصال به تلفن، بلکه به عنوان برنامه پیشرو X کنند. اگر این روند تقویت شود، ارائه دهندگان اتصال تلفن همراه در آینده با ضررهای مالی هنگفتی مواجه خواهند شد.

اما مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، مطمئناً به نظر می رسد یک گام بزرگ به سوی آینده دیجیتالی که بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال منتظر آن هستند.

گابور گورباکس بیت کوین را با شرکت های ایلان ماسک مقایسه می کند

در اوایل این هفته، ماسک در مورد مقالات متعددی در رسانه های اصلی که سقوط یکی از شرکت هایش در سال های اخیر را پیش بینی می کرد، اظهار نظر کرد. این میلیاردر اظهار داشت که اگر برای هر بار خواندن چنین تیتری یک دلار دریافت می کند، مجبور نیست پول جمع کند.

Gurbacs، مشاور ارز دیجیتال VanEck و Tether، آن را به بیت کوین تشبیه کرد که بیش از ۴۰۰ بار مرده اعلام شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا