🚨 اخبار ارز دیجیتال

پست مضمون DOGE ایلان ماسک توییتر را روشن کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • جامعه مشتاقانه به توییت جدید ماسک '۴۲۰' پاسخ می دهد
  • Neuralink ماسک اولین محصول خود را عرضه کرد

ایلان ماسک، مبتکر و میلیاردر فناوری که X (توئیتر سابق)، تسلا و بسیاری از شرکت‌های بزرگ دیگر را اداره می‌کند، توجه ارتش پیروان خود را در شبکه‌های اجتماعی به خود جلب کرده است. این بار ماسک در توییت خود به عدد مورد علاقه خود، “۴۲۰” مرتبط با ارز دیجیتال اصلی Dogecoin اشاره کرد.

ماسک در گذشته بارها از این عدد در توییت های خود استفاده کرده و واکنش های طنز آمیز و مشتاقانه فالوورهای X را برانگیخته است.

جامعه مشتاقانه به توییت جدید ماسک '۴۲۰' پاسخ می دهد

۴۲۰ به تاریخ ۴/۲۰ – ۴ آوریل اشاره دارد که روز علف های هرز در نظر گرفته می شود و طرفداران DOGE نیز در چند سال گذشته این روز را به عنوان “روز Doge” اعلام کرده اند.

به نظر می رسد این روز مفاهیم گرم و سرگرم کننده ای را برای یکی از ثروتمندترین کارآفرینان جهان به خاطر DOGE و همچنین به این دلیل که او در ۲۸ ژوئن متولد شده است – طبق توییت او در سال ۲۰۲۰ – “۶۹ روز بعد از ۴۲۰” تداعی می کند. پس ۶۹ عدد دیگری است. ماسک ذکر این موضوع را در پست های توییتری خود خنده دار می داند.

در ابتدای سال گذشته، ماسک سرانجام موفق شد SEC را در “پرونده ۴۲۰ تسلا” که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال ۲۰۱۸ آغاز شد، شکست دهد، که در آن ماسک توییت کرد که با اطمینان از تامین مالی، تسلا را با قیمت ۴۲۰ دلار خصوصی کرده است. . رگولاتور او را به نقض قانون اوراق بهادار آمریکا متهم کرد و از ماسک شکایت کرد. مدیر ارشد فناوری Ripple نیز جوک مشابهی را منتشر کرد و XRP را به گونه‌ای درج کرد که گویی به ماسک به خاطر پیروزی در دادگاه تبریک می‌گوید.

این بار، ماسک توییتی درباره «۴۲۰ میلیون نتیجه جستجوی موبایل» برای پلتفرم رسانه اجتماعی X به اشتراک گذاشت. این میلیاردر توییت خود را با ایموجی “صورت گریان از خوشحالی” همراهی کرد. تعداد زیادی از پیروان ماسک (بخش کوچکی از ۱۷۰.۸ میلیون “ارتش ایکس”) این اشاره را دریافت کردند و مطابق با آن پاسخ دادند و از این شوخی حمایت کردند.

جامعه توییتر به توییت ایلان ماسک پاسخ داد
از طریق تصویر هیجان

Neuralink ماسک اولین محصول خود را عرضه کرد

اوایل این هفته، ماسک به اشتراک گذاشت که Neuralink، یکی از شرکت‌هایی که اخیراً تأسیس کرده بود، اولین محصول خود را به نام «تله‌پاتی» عرضه کرده است. به گفته ماسک، این ریزتراشه که در مغز انسان قرار داده شده است، به فرد این امکان را می‌دهد که کامپیوتر و گوشی هوشمند خود را به شکلی خارق‌العاده کنترل کند و بنابراین می‌تواند تقریباً تمام دستگاه‌های اطراف را کنترل کند.

تراشه در مغز یک بیمار قرار داده شد. به گفته ماسک، بیمار رو به بهبودی بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا