🚨 اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم X ایلان ماسک به دلیل تعلیق اکانت XRP با واکنش شدید مواجه شد

Crypto Eli، یک ارز رمزنگاری برجسته، با ایلان ماسک در X تماس گرفت و در مورد تعلیق حسابش توضیح خواست.

ایلان ماسک، مالک پلتفرم محبوب رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق)، به دلیل غیرفعال کردن حساب X مرتبط با XRP مورد انتقاد قرار گرفته است.

Cryptoeri یک چهره شناخته شده در جامعه ارزهای دیجیتال است. به طور مستقیم او با ایلان ماسک در پلتفرم X تماس گرفت و خواستار توضیح در مورد اینکه آیا تعلیق حساب اشتباه بوده است یا خیر.

یک حساب کاربری با نام کاربری @digitalassetbuy به عنوان مدافع صریح XRP، ارز دیجیتال بومی Ripple Labs Inc. شناخته شده بود. XRP با مناقشات و اختلافات حقوقی مختلفی روبرو شده است که مهمترین آنها شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است که ادعا می کند XRP یک اوراق بهادار ثبت نشده است.

با وجود این موانع، XRP گروهی از حامیان اختصاصی را حفظ کرده است که نسبت به آینده آن خوش بین هستند. اکانت X @digitalassetbuy به عنوان فضایی برای علاقه مندان به XRP برای تبادل اطلاعات، دیدگاه ها و شرکت در مکالمات در مورد ارز دیجیتال عمل می کند. این حساب به طور غیرمنتظره ای تعلیق شد و فالوورها را شگفت زده و سردرگم کرد.

برخی از مقامات به دفاع از ماسک پرداخته‌اند و پیشنهاد می‌کنند که تعلیق یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از کلاهبرداران احتمالی است، اما عدم پاسخگویی مقامات X باعث گمانه‌زنی‌هایی شده است.

در پاسخ به نظراتی مبنی بر اینکه تعلیق اقدامی برای جلوگیری از کلاهبرداران است، Crypto Eli بر اعتقاد خود مبنی بر غیرقابل توجیه بودن تعلیق حساب ایستاد.

من سهم خود را انجام داده‌ام تا به حقایق وفادار بمانم، حتی اگر پلیس رمزارز یا بخشی از فرهنگ لغو نامیده شده باشم. جالب نبود. او از پلتفرم X برای ارتباط با آن استفاده کرد زیرا من یک پلتفرم ساختم. کل کانال.”

او گفت.

این جنجال توجه طرفداران برجسته صنعت مانند جان دیتون، وکیل دارندگان XRP را به خود جلب کرده است، اما در حال حاضر سؤالاتی در مورد اینکه آیا این قطعی یک حادثه مجزا است یا اشاره به احیای سانسور در جامعه X وجود دارد. سوال اینکه آیا وجود دارد یا خیر.

مربوط: در حالی که ایلان ماسک جریان بازی های ویدیویی را آزمایش می کند، فشار «همه برنامه ها» X همچنان ادامه دارد

در همین حال، گزارش های اخیر نشان داد که تحقیقات SEC در مورد ماسک در حال انجام است. تحقیقات بر روی این موضوع متمرکز است که آیا آقای ماسک مقررات اوراق بهادار فدرال را در مورد خرید سهام و اظهارات و پرونده های بعدی مربوط به خرید شرکت X نقض کرده است یا خیر.

مجله: جان دیتون، مدافع XRP: “BTC 10x است، ETH 4x است”: Hall of Flame


نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا