اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک می خواهد سیستم پرداخت توییتر با در نظر گرفتن رمزارز ساخته شود

ابزار پرداخت آتی توییتر در ابتدا فقط از ارزهای فیات پشتیبانی می کند، اما ایلان ماسک امیدوار است بتواند آن را برای پشتیبانی بالقوه از ارزهای دیجیتال در آینده بسازد.

طبق گزارش ها، رئیس توییتر، ایلان ماسک، به توسعه دهندگان دستور داده است که سیستم پرداخت این پلتفرم را بسازند تا بتواند در آینده قابلیت های رمزنگاری را اضافه کند.

بر اساس گزارش ۳۰ ژانویه فایننشال تایمز، دو نفر از آشنایان با برنامه‌های توییتر گفتند که این ویژگی پرداخت از همان ابتدا از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند، اما در مواقعی که فرصت پیش آمد برای استفاده از ارزهای دیجیتال ساخته می‌شود.

توییتر مدت‌هاست که به معرفی پرداخت‌ها به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی خود اشاره کرده است. این بخشی از برنامه اعلام شده ماسک برای تبدیل توییتر به “هر اپلیکیشن” است.

با این حال، با وجود اینکه مدیر عامل توییتر نقش بزرگ رمزنگاری را در توییتر به رسمیت می شناسد، هنوز مبهم باقی مانده است که آیا این پرداخت ها شامل فناوری بلاک چین یا رمزنگاری می شود.

در اوایل دسامبر ۲۰۲۲، تصویری فاش شد که “سکه توییتر” را فاش می کرد. این یک دارایی دیجیتال مخفی در دست توسعه است که برای پرداخت‌ها و راهنمایی‌ها در این پلتفرم استفاده می‌شود و بسیاری انتظار دارند نوعی مشارکت در رمزارزها باشد.

با این حال، تصاویری که اخیراً از این پروژه در اوایل ژانویه به بیرون درز کرده است، هیچ اشاره ای به رمزنگاری یا فناوری بلاک چین نکرده است که باعث ناراحتی جامعه شده است.

اکتبر گذشته، شایعات تایید نشده ای نیز منتشر شد مبنی بر اینکه توییتر در حال کار بر روی یک کیف پول اولیه است که از سپرده گذاری و برداشت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند.

با این حال، در حال حاضر، به نظر می رسد سیستم پرداخت تنها از ارزهای فیات پشتیبانی می کند.

برای این منظور، توییتر یک فرآیند درخواست سراسری برای مجوزهای نظارتی مبتنی بر ایالت را راه‌اندازی کرده است که به آن امکان می‌دهد پرداخت‌ها را در پلتفرم خود معرفی کند.

یکی از منابع گفت که این شرکت امیدوار است روند صدور مجوز ایالات متحده ظرف یک سال تکمیل شود.

مربوط: «اثر Elon» نشان می‌دهد که رهبران افکار چگونه بازار فین‌تک را شکل می‌دهند

در نوامبر ۲۰۲۲، “Twitter Payments LLC” در شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده (FinCEN) برای پردازش پرداخت ها ثبت شد.

در همان زمان در فضای توییتر، ماسک گفت که در نظر دارد اجازه دهد حساب‌های بانکی به پروفایل‌های توییتر متصل شوند، کارت‌های نقدی را در پلتفرم ادغام کرده و انتقال پول را آسان‌تر کند.

یکی از این منابع گفت که توییتر به دنبال تأیید مجوز ایالات متحده در آینده، به تأیید مقررات بین المللی چشم دوخته است.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا